Skocz do zawartości

Najlepsze konstrukcje - podsumowanie listopad 2010


Treker

Pomocna odpowiedź

Nadszedł czas na drugie podsumowanie konkursu na najlepsze konstrukcje opisane na diodzie. W listopadzie opublikowano opisy 5 robotów, więc zgodnie z regulaminem konkursu przyznajemy 3 nagrody 😉

Miejsce 1 - średnia głosów 4,88 - [Kroczący] Skarabeusz

Konstruktor robota to: KD93. Jeden z niewielu robotów kroczących opisanych na diodzie. Stosunkowo młody autor zrealizował udaną konstrukcję, a dokładny opis robota pozwoliły na zebranie największej ilości głosów.

Miejsce 2 - średnia głosów 3,8 - [Minisumo] Alvaria

Konstruktor robota to: Dżony. Estetycznie wykonana klasyczna konstrukcja robota minisumo.

Miejsce 3 - średnia głosów 3,3 - [Minisumo] Skynet

Konstruktor robota to: OldSkull. Kolejna klasyczna konstrukcja robota minisumo, któa była kilkukrotnie ulepszana przez autora robota.

Zgodnie z zasadami konkursu, każdy otrzymuje:

• kupon na dowolną książkę wydawnictwa BTC z księgarni MARGINES.pl

• dyplom

• gadżety diody

• odpowiedni wpis w profilu

Dane do wysyłki nagród proszę przesłać na treker©forbot.pl (©=@), tytuł wiadomości: "Konkurs, listopad 2010 - nick". Mejle powinny być przesłane z tego samego mejla jaki jest ustawiony w profilu użytkownika na Diodzie.

Przypominam, że trwa grudniowa odsłona konkursu, swoje konstrukcje możecie publikować do końca miesiąca, aktualnie w klasyfikacji udział biorą tylko dwa roboty. Zwycięzcą gratuluję, zachęcam do publikowania kolejnych konstrukcji oraz do udziału w konkursie na praktyczny projekt związany z robotyką amatorską.

Sponsorem kuponów na książki jest

KAMAMI.pl

t_nagrody_za_konstrukcje_199.png

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Nagrody zostały dziś wysłane listami priorytetowymi poleconymi.

Bardzo proszę o potwierdzenie otrzymania przesyłek oraz o zgodność co do zawartości 😉

Link do komentarza
Share on other sites

No właśnie był u mnie listonosz 😃 i przyniósł przesyłkę z... Diody 😃

zgodność co do zawartości
zgodność wydaje się być prawidłowa 😋 i są długopisy 😅 dzięx bardzo 😉
Link do komentarza
Share on other sites

U mnie również był listonosz 🙂 Jest kupon na książkę, mały notes (format ~A6), 2 długopisy, 8 kalendarzyków, chyba 5 naklejek (różnych wymiarów). Niestety dyplom pognieciony :/ Na przyszłość proponuję, abyś Treker jak masz wkładał jakiś kartonik do środka.

Link do komentarza
Share on other sites

Niestety dyplom pognieciony

Mocno? Zawsze można zrobić i podesłać drugi 😉

Już zapakowałem to nawet w koperty bąbelkowe,,, jeszcze trochę i będzie trzeba w metalowych skrzynkach wszystko wysyłać :/

Daj znać czy robić drugi 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Tak, tylko wieś jeszcze czeka na nagrody 😃

[ Dodano: 13-01-2011, 16:56 ]

No i się doczekała, jest kupon, 2 długopisy, kalendarzyków i naklejek nie liczyłem bo dużo tego i notesik oraz dyplom, nie będę się rozpisywał w jakim stanie, ale chyba trzeba by je wkładać choćby między tekturki (dioda pozdrawia pocztę polską). Nie jest aż tak źle, ale jest po prostu wymięty. I popracuj Treker nad charakterem pisma 😉 (pewnie jakbyś słyszał nauczycielkę z polskiego w gimnazjum 😋 )

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

I popracuj Treker nad charakterem pisma

Mhm... Podpis sobie mogę mieć jaki mi się podoba, co za marudy 😋

Dyplomy podpisywałem w kolejce na poczcie, więc proszę nie wymagać za wiele 😉

Chyba będę musiał wysyłać dyplomy w osobnych listach :/

Link do komentarza
Share on other sites

Najlepiej by było zrobić teczki diody:) nie duży koszt a napewno duzo załatwi:) teczki badz jakies takie broszury a4 sztywne;) ja np jak odbierałem wyniki z matury to miałem w takiej broszurce szkoły wiec nic sie nie pomięło

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.