Skocz do zawartości

Nagrody dla najlepszych robotów!


Treker

Pomocna odpowiedź

Nagrody dla najlepszych konstrukcji!

Opis konkursu:

Razem z firmą KAMAMI.pl przygotowałem dla Was kolejny konkurs! Były już nagrody za najlepsze artykuły oraz za aktywność na forum, teraz nadszedł czas na wybieranie najlepszych konstrukcji opisanych na Forbocie. Najlepsze konstrukcję będą wybierane z wykorzystaniem systemu oceniania tematów. Każdego 15-stego danego miesiąca będę nagradzał najlepsze roboty z poprzedniego miesiąca.

Czas:

Co miesiąc, aż do odwołania przyznawane są nowe nagrody - konkurs wciąż trwa!

Przykładowo:

15 listopada, tworzę zestawienie dla konstrukcji opublikowanych od 1 do 31 października, wygrywa konstrukcja (lub konstrukcje), której średnia zdobytych ocen jest najwyższa.

Nagrody:

Nagrodami w tym konkursie będą: kupony na dowolne książki wydawnictwa BTC z księgarni MARGINES.pl.

Regulamin konkursu:1. Konkurs rozpoczyna się od listopada 2010r i trwa do jego odwołania.

2. Każdy miesiąc jest osobną klasyfikacją, w której udział biorą konstrukcje znajdujące się w dziale "Nasze sukcesy" (opublikowane w danym miesiącu).

3. Warunkiem udziału w konkursie jest opublikowanie pełnego i zgodnego z zasadami forum opisu swojego robota.

4. Każdy robot może zostać nagrodzony tylko raz, jeden autor może wygrać kilka razy (publikując różne roboty).

5. Aby nagrody zostały przyznane w danym miesiącu muszą zostać opublikowane 2 nowe konstrukcje, w klasyfikacji brane pod uwagę są tylko tematy które zdobyły głosy minimum od 7 osób.

6. Ilość nagród przyznawanych w danym miesiącu jest zależna od ilości opublikowanych robotów, dwa nowe roboty - 1 nagroda, trzy roboty - 2 nagrody, cztery lub więcej - 3 nagrody.

7. Podsumowanie konkursu za dany miesiąc następuje 15-stego dnia kolejnego miesiąca - publikując opis robota ostatniego dnia miesiąca można zdobywać głosy jeszcze przez 15 dni.

8. Zwycięskie konstrukcje zostaną wybrane przez skrypt zliczający głosy oddane przez wszystkich użytkowników.

9. Organizator zastrzega sobie prawo do przerwania, odwołania lub przedłużenia konkursu w dowolnym terminie.

10. Organizator zobowiązuje się nieodpłatnie dostarczyć nagrody na terenie Polski. Termin wysyłki do 30 dni roboczych od daty otrzymania danych adresowych od zwycięzcy.

11. Nagrody nie podlegają wymianie na inne, a w szczególności na ich ekwiwalent pieniężny.

12. Nagrody mogą ulec zmianie, gdy zmieni się ich wartość, lub przestaną być dostępne.

13. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian postanowień regulaminu w dowolnym czasie.

14. Opisanych konstrukcji nie trzeba w żaden sposób zgłaszać do konkursu, jeśli ktoś nie chce brać udziału w konkursie, proszę zaznaczyć to w opisanie robota.

15. Zgłoszenie konstrukcji do konkursu oznacza akceptację regulaminu, którego ostateczna interpretacja należy do organizatora konkursu. Żadne odwołania nie zostaną uwzględnione.


Dla zachęty pierwsze podsumowanie konkursu, będzie dotyczyło robotów opublikowanych jeszcze w październiku. W poprzednim miesiącu opublikowano opisy 6 robotów, więc zgodnie z regulaminem przyznane zostaną 3 nagrody. Filtrujemy konstrukcje tak, aby zobaczyć te, które otrzymały minimum 7 głosów. Zgodnie z regulaminem głosować można do 15 listopada, więc jeszcze wszystko może się zdarzyć. Dlatego jeśli ktoś jeszcze nie zagłosował na roboty opisane w październiku to zapraszam do oceniania 😉

W listopadzie odbywają się dwie duże imprezy związane z robotyką, dlatego mam nadzieję, że nowych konstrukcji nie zabraknie. Zachęcam do opisywania swoich robotów, można publikować opisy przed startem w zawodach - naprawdę nic się nie stanie 😉 Proszę nie stresować się punktem 6 regulaminu - równie dobrze, gdy zostanie opublikowany jeden robot możliwe jest przyznanie nagrody - wszystko zależy od konstrukcji 😉

Zapraszam do komentowania i publikowania robotów.

Sponsorem kuponów na książki jest

KAMAMI.pl

nagrody_za_konstrukcje.png

Link do komentarza
Share on other sites

Chciałbym tylko ogłosić, że podsumowanie za maj (które powinno odbyć się 15.06), odbędzie się później - około 22.06. Po prostu nie będzie mnie w tych dniach 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Zachęcam do opisywania swoich robotów. W tym miesiącu została opisana dopiero tylko jedna konstrukcja: https://www.forbot.pl/forum/rate.php?d1=01-11-2011&d2=30-11-2011&ilosc=1

Nagrody czekają 🙂 Pochwalcie się czym wystartowaliście w ostatnich zawodach Sumo Challenge.

Link do komentarza
Share on other sites

Z powodu małej ilości robotów opisanych w listopadzie (1). Listopadowe podsumowanie zostanie połączone z grudniowym - mam nadzieję, że po RA pojawi się więcej konstrukcji. Dodatkowo możliwe, że w grudniowym podsumowaniu pojawią się jakieś drobne dodatkowe nagrody 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Jesteśmy już po zawodach RoboticArena2011, więc zachęcam do opisywania swoich konstrukcji. Wszystkie roboty opisane w grudniu (+ jedna konstrukcja z poprzedniego miesiąca) będą walczyły o kupon na dowolną książkę wydawnictwa BTC, dodatkowo dzięki firmie Electropark do puli nagród dodaję 3 bony na zakupy po 50zł.

Link do komentarza
Share on other sites

W tym miesiącu mamy już 10 opisanych robotów. Jeśli do końca grudnia pojawią się jeszcze 3 opisy, dodam do puli nagród kolejne trzy kupony na książki ufundowane przez KAMAMI.pl

Myślę, że warto - tym bardziej, że przy okazji otrzymacie dodatkowe punkty w klasyfikacji konstruktorów!

Link do komentarza
Share on other sites

Niestety, ale chwilowo muszę wstrzymać ten konkurs. Mam nadzieję, że już niedługo do niego powrócimy - jest to kwestia 2-3 tygodni 🙂 Wtedy w podsumowaniu wezmą udział wszystkie konstrukcje opisane w momencie, gdy nie przyznawałem nagród.

Link do komentarza
Share on other sites

Miło mi poinformować, że dzięki KAMAMI.pl znów mogę uruchomić ten mini konkurs. Dlatego zachęcam do opisywania swoich robotów (macie ich na pewno dużo po ostatnich zawodach) 🙂

W najbliższym podsumowaniu udział wezmą wszystkie konstrukcje opisane od czasu ostatniego podsumowania, aż do 31maja. Kolejne podsumowania będą już pojawiały się regularnie, co miesiąc.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Miło mi poinformować wszystkich, że od grudnia wracamy do regularnego nagradzania najlepszych konstrukcji. Zachęcam do opisywania swoich robotów - zapewne macie coś nowego przygotowanego na Robotic Arene 2012 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.