Skocz do zawartości

[Zawody] Robotic Tournament 2012 - 24 marca - Rybnik


Pomocna odpowiedź

Witam,
mam przyjemnośc zaprosić wszystkich w dniu 24.03.2012 do Rybnika na zawody robotów Robotic Tournament.

Jest to czwarta edycja międzynarodowych zawodów. W turnieju będą mogły rywalizować ze sobą roboty klasy:

-Minisumo

-Sumo

-Micromouse

-Linefollower

-Freestyle

oraz dodatkowo

- Sumo for LEGO

- LineFollower for LEGO

Regulaminy poszczególnych kategorii umieszczone są na stronie www.robotictournament.pl

Na stronce są jeszcze pewne braki, szczególnie w dziale sponsorzy, ale zostaną one uzupełnione.

Na stronie można również znaleźć zdjęcia z poprzedniej edycji zawodów.

Jeszcze raz wszystkich serdecznie zapraszam.

Link do komentarza
Share on other sites

Będą dyplomy dla każdego zawodnika czy tylko za miejsca na pudle?

Odnośnie regulaminu : "Niepełnoletni uczestnicy muszą mieć pełnoletniego opiekuna."

Rozumie że opiekuna wystarczy tylko posiadać i może on być np. w domu podczas trwania zawodów? Jakie sankcje grożą gdy nie będzie ze mną opiekuna?

Link do komentarza
Share on other sites

Razonek, prawdopodobnie chodzi o to, że jeśli Ci się coś stanie (np. spadniesz ze schodów albo eksploduje Ci akumulator, bądź też rozjedzie Cię robot policyjny) to odpowiedzialność za niedopilnowanie Cię spadnie na opiekuna, który podpisał Ci papierek a nie na organizatorów.

Link do komentarza
Share on other sites

Wiadomo z jakiego materiału będą wykonane ringi (Powierzchnia ringu jest (...), wykonana z twardego materiału o niskiej wartości wspõłczynnika tarcia.)? I jeśli one będą metalowe, to rozumiem, że punkt ostatni w artykule 9 w rozdziale 3 wyklucza stosowanie magnesów?

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

ProeXtreme, ProeXtreme, FTL będzie na planszach ułożonych ns ziemi minisumo na okręgach na stołach na poziomie ok 80-100 cm

[ Dodano: 03-03-2012, 13:05 ]

daroh, Rungi są wykonane z płyty drewnianej laminowane na czarno z białą obwódką

Link do komentarza
Share on other sites

Podbijam/dołączam się do pytania ^. Mnie również interesuje harmonogram, a jeśli jeszcze nie wiecie, to podajcie chociaż, godziny od-do kiedy będzie odbywał się turniej. To dla mnie niezwykle ważne. Napisałem maila do organizatorów już ponad tydzień temu ale nikt nie odpisał...

Link do komentarza
Share on other sites

Trzeba czytać regulaminy dokładnie 😉, termin rejestracji do ostatniej minuty dnia 20 marca.

Pytanie do organizatorów: nie będzie problemu z jakimś dyplomem uczestnictwa? I jak ma się startowanie/zatrzymywanie robota za pomocą pilota do artykułu 7 podpunktu 3 regulaminu LF?

Edit:

Notka o pomocy w wyjeździe nie aktualna. Z rozważenia za i przeciw odpuszczam sobie te zawody.

Link do komentarza
Share on other sites

Trzeba czytać regulaminy dokładnie 😉, termin rejestracji do ostatniej minuty dnia 20 marca.

(...)

A, faktycznie - czytałem dokładnie, ale już dawno i zapomniałem, że to w regulaminie każdej z konkurencji jest (wydało mi się to po prostu mało logiczne, bo zwykle jest osobny regulamin uczestnictwa w zawodach, albo po prostu takie info jest podane na stronie zawodów).

No cóż - ja nadal czekam, do której planowane są zawody - narazie, po 2 tygodniach czekania na odpowiedź, dowiedziałem się kiedy się zaczynają zawody, ale przybliżonego terminu zakończenia niestety nadal nie ma.

Link do komentarza
Share on other sites

Zawody zaczynamy od 10 rejestracja 7.30

Planowane zakończenie najwcześniej ok 17 /zależy od ilości robotów/

[ Dodano: 10-03-2012, 23:26 ]

MatManiak, pierwszy twój wpis był 5 marca a nie dwa tygodnie temu

Harmonogram już jest na stronie jeśli masz pytanie pisz robotic_team@zstrybnik.pl

Pozdrawiam

[ Dodano: 10-03-2012, 23:28 ]

Natanoj, Dyplomy będą dla każdego robota

Co do pilota - startowania i zatrzymywania - można używać pilota w LF

Link do komentarza
Share on other sites

Anonim
Ten temat został zamknięty.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.