Skocz do zawartości

Międzynarodowe Zawody Robotów ROBOTIC ARENA 2009


Treker

Pomocna odpowiedź

W imieniu redakcji forbot.pl, zapraszam wszystkich do udziału w międzynarodowych zawodach robotów, ROBOTIC ARENA 2009.

Zawody odbędą się 28. listopada 2009r. na terenie kampusu Politechniki Wrocławskiej i obejmować będą 4 kategorie:

-sumo,
-minisumo,
-linefollower,
-freestyle

Szczegółowe informacje oraz harmonogram zawodów dostępne wkrótce na stronie

www.roboticarena.pl

Pytanie proszę kierować na podane poniżej adresy lub w tym temacie.

- KoNAR-u: konar@ict.pwr.wroc.pl

- w-ce prezesa ds. informacyjnych: michal.henryk.opalka@gmail.com

Zgłaszać należy się do dnia 10. listopada 2009r. do godziny 23:59 przez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www zawodów.

Wortal forbot.pl objął zawody patronatem medialnym.

top.png

Link do komentarza
Share on other sites

Zapowiada się bardzo ciekawa impreza, jak widać zarejestrowane zostały aż 204 roboty.

Może się pochwalicie kto jedzie i w jakiej kategorii startuje?

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Ja startuje w Linefollower, 2xMinisumo i Freestyle

A co do regulaminu: "robot nie może posiadać ostrzy i szpikulców znajdujących się powyżej powieszchni dohyo"

Niestety takie "dziwne" ograniczenia pojawiają się w regulaminie jak zawodnicy mają wpływ na organizatorów.

edit: 204 roboty - mam nadzieje że organizatorzy wymylą coś lepszego niż ten pseudo-system z zeszłego roku i połowa zawodników nie pójdzie do domu po jednej walce i kilku miesiącach przygotowań 😐

Link do komentarza
Share on other sites

Do Freestyle zapisałem się z nowym Saperem, ale ja chcę tylko wziąć udział w pokazie walk nanosumo tak jak w zeszłym roku, a w jako-takim konkursie freestyle nie startuję.

Link do komentarza
Share on other sites

Ja również się zapisałem - minisumo pępek - super-niskobudżedotwy projekt, ale już mogę powiedzieć, że w czasie, w którym go robię więcej nauczyłem się niż przez cały rok zajmowania się robotyką. Jednak presja niesamowicie działa na człowieka 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Jako Wałbrzyskie Koło Robotyki pokażemy się z 7 line followerami i 5 minisumo + kilka robotów ludzi z naszej szkoły, którzy jak się okazało podłapali zajawkę z robotami 😃 więc z Wałbrzycha może i nawet 20 robotów będzie ;] Po RA09 mam zamiar opublikować nasze konstrukcje 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Ja z kolegą też jedziemy na RA a konkretnie na fallow the line, mamy w zanadrzu 4 roboty. A to nie wszystko. Wiem że z naszego koła również wyjeżdżają roboty. Opublikuje moją konstrukcje po zawodach.

Link do komentarza
Share on other sites

Anonim
Ten temat został zamknięty.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.