Skocz do zawartości

TurlacZ

Users
  • Zawartość

    50
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    1

TurlacZ zajął 1. miejsce w rankingu.
Data osiągnięcia: 3 listopada 2011.

Treści użytkownika TurlacZ zdobyły tego dnia najwięcej polubień!

O TurlacZ

  • Urodziny 17.02.1997

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Kępno
  • Moje zainteresowania:
    piłka nożna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

Osiągnięcia użytkownika TurlacZ

Wynalazca

Wynalazca (6/19)

  • Za 5 postów
  • Za 25 postów
  • Aktywny twórca
  • Młodszy Juror
  • To już rok!

Odznaki

4

Reputacja

  1. Prezent dla mnie ? :O Chyba za wieczną służbę na czacie 😃 Dziękuje i życzę abyście w 2013 roku nie spalili nawet rezystorka 🙂
  2. TurlacZ

    I-Droid DeAgostini

    może ktoś byłby chętny na kupno? 🙂 http://allegro.pl/i-droid-sprawna-zlozona-glowa-gazety-i2808741135.html (sprzedający : boleslaw1955, tytuł : I-droid sprawna złożona głowa + gazety) Więcej informacji na priv 🙂
  3. TurlacZ

    Kopter

    Konstrukcja świetna oraz bardzo ciekawy filmik 🙂 ale mam jedno pytanie, do czego używałeś tej świeczki?
  4. Treker, kiedy można się spodziewać wyników?
  5. TurlacZ

    I-Droid DeAgostini

    scottos, jeśli "kolega kilka postów wyżej" to ja, to zapraszam na priv chętnie się jej pozbędę 😉
  6. A robot, który będzie miał czujniki przeciwnika umieszczone niżej wystartuje szybciej.
  7. TurlacZ

    I-Droid DeAgostini

    A podzielicie się informacją do jakiej ceny wzrosły numery tego czasopisma?
  8. TurlacZ

    I-Droid DeAgostini

    rezolut, to widze wytrwały jesteś🙂 ja zrezygnowałem gdy numery zaczęły kosztować 40 zł i teraz główka sobie leży i spogląda na mnie z biurka 😃
  9. TurlacZ

    I-Droid DeAgostini

    Ja posiadam w pełni złożoną głowę tego robota i 8 numerów tej gazety. Jeżeli chcesz chętnie odsprzedam 🙂
  10. piotreks-89, lenistwo? Agdzie tam 😅 po krótkim namyśle, wymyśliłem że powiększe te pady zminie ustawienie kilku elementów i chyba tak zostanie 😉 .
  11. piotreks-89, ja już mam gotowy laminat, ale jednostronny czekam teraz tylko żeby go ładnie przyciąć i wytrawiam. A po za tym szkoda mi tych kilkunastu godzin nad tą płytką 😅. Mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie znajdę tą funkcje powiększania padów?
  12. Po dłuuugiej przerwie udało się troszke popracować🙂 co do nowości: -zmienione wartości rezystorów przy czujnikach -znalazłem prawidłową bibliotekę do czujników cny70, więc zmieniłem delikatnie pcb z nimi -a teraz najważniejsze,czyli w końcu przy małej (może nie aż tak małej 😅 ) pomocy użytkownika Naelektryzowany : Teraz jedyny mój problem to taki, że nie wiem czy na płytce wylać mase, czy pozostawić tak jak jest. Bardzo bym prosił o wszystkie sugestie co do płytek, ponieważ mam zamiar je wytrawić w tym tygodniu.
  13. Całkiem ciekawy opis, czekam na kolejne części. Łap piwo 😉
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.