Skocz do zawartości

Nugget


Bobby

Pomocna odpowiedź

Podoba Ci się ten projekt? Zostaw pozytywny komentarz i daj znać autorowi, że zbudował coś fajnego!

Masz uwagi? Napisz kulturalnie co warto zmienić. Doceń pracę autora nad konstrukcją oraz opisem.

No wreszcie opisał 😋 Bardzo fajna konstrukcja 😉 no i ja mam zdjęcia więc je załaduje. I w cale nie jest brzydki 😉 No i miedziany kolor też był fajny 🙂

oto zdjęcia z budowy 😉

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Ja tak przy okazji się zastanawiam, czy organizatorzy zwyczajnie nie wpadli na ten pomysł czy może im się nie chce.. by nad ringiem umieścić dobrą kamerę HD z ustawioną ostrością na sztywno? I po zawodach umieścić filmy ze wszystkich walk. To samo z torem do LF.

Co do Bobby'ego - podobała mi się ta walka, gdzie robot się nie ruszał i dopiero jak przeciwnik się zbliżył - zaatakował. Przebiegłe 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Gdzieś tak do końca października wyglądał ładnie, potem zabrałem się za lutowanie 😋 Dżony, dzięki, komuś chyba wysyłałem też paczkę zdjęć z samą pcb, jakieś porównanie wysokości z pępkiem3 było itp, więc jak by to ktoś miał, to byłbym wdzięczny 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

😃 Fajny filmik, bo pokazuje to ze roboty Mini Sumo do najinteligentniejszych nie należą, w ostatniej walce roboty zaczęły kręcić się w koło i żaden nie umiał zaskoczyć że tak się dzieje i tego wykorzystać.

Inna rzecz jaką tu widać w walce z robotem gąsienicowym, to to że robot na gąsionkach musi być albo sprytniejszy, albo mieć osłony (spojlery) które nie pozwolą pod nie mu niczym podjechać.

A tak na marginesie dla czego start wyglądał chaotycznie na tych zawodach Myślałem że regulamin jasno określa jak mają być ułożone roboty przy starcie. A tu widać wolność Tomku w swoim domku.

Link do komentarza
Share on other sites

Nie chaotycznie - rzut monetą, wygrany stawia swojego robota jako pierwszy, potem przeciwnik. A potem wygrany stawia pierwszy, drugi przegrany. Tylko w ćwierćfinale bodajże (walka z niebieskim, puszkowatym robotem) sędzia w drugiej i trzeciej rundzie kazał ustawić roboty, tak jak on chciał, pierwsza losowanie.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.