Ta strona używa ciasteczek (plików cookies), dzięki którym może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem i akceptuję
Drukarki XYZprinting!
Ważna
informacja!
Pisanie postów i komentowanie jest już włączone! W przypadku problemów z działaniem forum/bloga proszę o kontakt na adres web@forbot.pl lub na forum w odpowiednim temacie.

Wejdź w trzeci wymiar z nową aktualizacją EAGLE!

Autor Wiadomość
Komentator 

Otrzymał 17 piw(a)
Wysłany: 10-08-2017, 16:21   Wejdź w trzeci wymiar z nową aktualizacją EAGLE!

W zeszłym roku opublikowaliśmy informację, która dla niektórych była dużym zaskoczeniem. EAGLE został przejęty przez giganta z branży CAD, czyli firmę Autodesk.  Najnowsza aktualizacja EAGLE do wersji 8.3 przynosi kilka ciekawych opcji. Funkcji tych brakowało w programie, szczególnie tym, którzy tworzyli bardziej rozbudowane PCB.
UWAGA, to tylko wstęp!
Dalsza część artykułu dostępna jest na darmowym blogu Forbota.

Kliknij, aby przeczytać całość!

Poniżej znajdują się komentarze naszych użytkowników powiązane z tym artykułem.

Przeczytałeś artykuł? Dodaj komentarz!
Postaw piwo autorowi tego posta

deshipu 

Otrzymał 162 piw(a)
Programuję w:
Python, C, Lua
Należę do:
Nigmalabs
Moje roboty:
uKubik, pKubik, Katka, Tote

Wysłany: 11-08-2017, 07:57   

Mam tylko nadzieję, że będą tą bibliotekę ostro moderować, bo wyobrażam sobie jakie kwiatki tam ludzie będą wysyłać.

Natomiast śmieszy trochę takie zachwycanie się dowolnym kształtem płytki, przecież nawet Fritzing to miał zawsze.

Gieneq 

Otrzymał 1 piw(a)
Programuję w:
Java
Należę do:
Skalp PG
Moje roboty:
Miriam

Wysłany: 11-08-2017, 08:42   

"In the future, we can start adding new attributes and features, including things like 3D (...)".
Wynika z tego, że może to być niedługo dużo lepsze od tego co jest we Fritzingu. W sumie co za porównanie, to tak jakby porównywać Inventora ze Sketchupem ;)

deshipu 

Otrzymał 162 piw(a)
Programuję w:
Python, C, Lua
Należę do:
Nigmalabs
Moje roboty:
uKubik, pKubik, Katka, Tote

Wysłany: 11-08-2017, 12:40   

Nie chcę znowu tu zaczynać tej dyskusji, ale moim zdaniem Fritzing jest bardzo mocno niedoceniany przez "profesjonalistów". Warto się mu przyjrzeć szczególnie, kiedy się robi "niestandardowe" płytki, w rodzaju gadżetów konferencyjnych czy zestawów do składania, które oprócz tego, że muszą działać, jeszcze powinny ładnie wyglądać.

Odpowiedz do tematu