Ta strona używa ciasteczek (plików cookies), dzięki którym może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem i akceptuję

LegRobot 2014

Autor Wiadomość
jkita 

Otrzymał 4 piw(a)
Programuję w:
Bascom
Wysłany: 04-12-2013, 14:39   LegRobot 2014

Wreszcie stało się, po ponad 3 latach działalności legionowskiego koła robotyki - zostaną zorganizowane zawody LegRobot 2014.
Zawody odbędą się w Legionowie dnia 2 marca 2014 roku.
Planujemy kilka konkurencji, niektóre z nich z podziałem na kategorie wiekowe, ponadto Line Follower będzie w kategorii z mikroprocesorem oraz bez mikroprocesora.
Szczegóły niebawem.
Już teraz gorąco zapraszamy.

Ostatnio popularny » Technika cyfrowa - #2 - algebra Boole’a w praktyce

Postaw piwo autorowi tego posta

Slawus 

Otrzymał 5 piw(a)
Programuję w:
C
Moje roboty:
Venom

Wysłany: 04-12-2013, 17:51   

Jaka jest prognozowana ilość linefollowerów bez mikroprocesorów?

jkita 

Otrzymał 4 piw(a)
Programuję w:
Bascom
Wysłany: 05-12-2013, 07:52   Analogowe LF

Przewidujemy liczbę ponad 20 analogowych LF, część z nich podobnych do siebie od strony mechanicznej. Jak wiadomo często o wyniku zależy jakość i dokładność wykonania robota, wysterowanie i użyte materiały, brak korekcji programowej wprowadza element loterii. Jeżeli zajdzie taka potrzeba wprowadzimy także kategorie wiekowe, to zależy od liczby zgłoszeń oraz przekroju wiekowego uczestników.

jkita
Gość

Wysłany: 07-01-2014, 23:45   Witryna zawodów jest już gotowa

Strona zawodów jest już aktywna, można się już rejestrować: http://www.legrobot.pl

Właśnie trwają ostatnie rozmowy ze sponsorami. Przygotowania do zawodów w toku, gdy tylko pojawi się szczegółowy harmonogram zostanie opublikowany. Zapraszam do udziału.

Czy ma ktoś może jakiś namiar na prosty ale stabilny system pomiarowy dla tras LF?

Jesteśmy otwarci na sugestie, to nasza pierwsza edycja i chcielibyśmy aby się udała.

Ostatnio popularny » Kurs elektroniki - #10 - Podsumowanie, Quiz

natoska 

Otrzymał 3 piw(a)
Programuję w:
NXC
Należę do:
KNR Bionik
Wysłany: 27-04-2014, 23:38   

Hej!
Nie jestem pewna czy udało nam się zapisać. Jeśli tak to zapisaliśmy się pewnie 3 razy... Dużo jest zgłoszeń?

Alvedro 

Otrzymał 4 piw(a)
Programuję w:
Bascom, C
Moje roboty:
[MS]Rush,[LF]Fibon

Wysłany: 28-04-2014, 23:01   

Będzie można gdzieś znaleźć listę zarejestrowanych robotów?

Rush Minisumo, Fibon Linefollower

RafiG96 

Programuję w:
Java, C, Android,C++
Należę do:
ALAREDOK , 3LO-BOT
Wysłany: 04-05-2014, 16:47   

Czy te zawody się odbędą?

Na stronie brak zarejestrowanych uczestników.

Formularz (przynajmniej u mnie) nie działa - więc wysłałem zgłoszenie mailem - tutaj póki co też brak odpowiedzi, a dzisiaj ostatni dzień rejestracji i boje się, że jeszcze nie zarejestrują...

natoska 

Otrzymał 3 piw(a)
Programuję w:
NXC
Należę do:
KNR Bionik
Wysłany: 04-05-2014, 21:31   

Dostałam ostatnio potwierdzenie mailem, że mają się odbyć, a w przypadku kłopotów z rejestracją należy wysyłać e-mail.

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
RafiG96
jkita 

Otrzymał 4 piw(a)
Programuję w:
Bascom
Wysłany: 09-05-2014, 15:53   Pozostały jeszcze 2 dni do końca rejestracji.

Jeszcze przez 2 dni można się rejestrować na zawody w Legionowie, termin mija w sobotę o 24.00
Niestety faktycznie jest problem z formularzem na niektórych przeglądarkach, formularz zostaje wysłany, niestety na ekranie nie pojawia się komunikat o poprawnym wysłaniu zgłoszenia.
Problemy wymaga zmiany całego oprogramowania przez firmę hostującą, niestety teraz jest już za późno na zmiany. W przypadku braku potwierdzenia proszę skopiować zawartość do maila i wysłać na adres: biuro@legrobot.pl
Dodatkowo mamy utworzoną stronę na Facebooku: http://www.facebook.com/p...445749492333929
Zapraszam wszystkich chętnych, jeśli tylko znajdę chwilę czasu postaram się napisać coś na temat nagród.

Odpowiedz do tematu