Skocz do zawartości

Trzy zagadki - szybkie okazje na zdobycie dobrej książki


Pomocna odpowiedź

Od kilku dni na naszym Facebooku co pewien czas pojawiały się zagadki. Radziliście sobie z nimi doskonale dlatego postanowiłem przygotować małą niespodziankę. Od teraz musicie być czujni - będą trzy okazje, aby wygrać książkę „Język C dla mikrokontrolerów AVR. Od podstaw do zaawansowanych aplikacji”, której recenzja pojawiła się niedawno na forum.

Jak zdobyć książkę? Bardzo prosto. Wystarczy śledzić Forbota oraz nasz fanpage na Facebooku. W losowe dni, o losowych godzinach (z wykluczeniem 00:00-08:00) na forum lub na facebooku pokażą się proste zagadki/pytania, na które będzie trzeba jak najszybciej odpowiedzieć. Wszystkie trzy zagadki pojawią się do końca tego miesiąca. Będą to proste pytania dotyczące Forbota lub robotyki. Przy każdej zagadce pojawi się informacja jak należy przesłać rozwiązanie. Książka oczywiście trafi do osoby, która jako pierwsza prześle poprawną odpowiedź. Niedługo zbliża się konkurs wakacyjny wymagający sporo pracy, dlatego teraz postanowiłem przygotować coś szybkiego. Nagrody na konkurs przekazało oczywiście wydawnictwo Helion!

Sponsor konkursu:

IMG_4fba94a10067e4890.png

Podsumowując. Trzy zagadki składające się z 3 bardzo prostych pytań każda. Trzy okazje do wygrania książki. Śledźcie nas na Facebooku, pierwsza zagadka pojawi się właśnie tam 🙂

winner_176.jpg

Link do komentarza
Share on other sites

Zgadzam się ja na przykład chodzę do 2 gimnazjum i jest to najgorszy okres w tej szkole (nie mam czasu bo nauczyciele zadają że głowa mała) więc popieram zdanie kolegi wyżej.Przydało by się wydłużenie czasu konkursów (najlepiej by było gdyby były publikowane po godz 6 ) wtedy ludzie są w domu i niema problemu.

Link do komentarza
Share on other sites

Spokojnie, ja też chodzę na zajęcia. Gwarantuję, że będę starał sie publikować zagadki w godzinach dogodnych dla jak największej ilości osób.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Ludzie, nie narzekać !! 😃

Konkurs jest, a zawsze komuś termin nie będzie pasował. Zresztą nie wiem jak inni, ale ja na facebooku nie czyham cały czas, więc jeśli bym odpowiedział, to byłaby to raczej kwestia przypadku, że treker dodał w tym samym czasie, co ja zerknąłem na 5 minut. 😉 Nie mówiąc o tym, że w domu jestem o 16-17.

Link do komentarza
Share on other sites

Tak w ramach uzupełnienia bo zapomniałem o tym wcześniej. Jedna osoba, może wygrać maksymalnie jedną książkę 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Też tak dziwne mi się to zdawało, bo nie zauważyłem, żadnych pytań, na forum. A tak właśnie gdzie ich szukać w przyszłości, bo ja np. nie mam konta na Fejlbuku.

Link do komentarza
Share on other sites

Tak jak pisałem pojawią się na Forbocie lub na facebooku. Pierwsze będzie na Facebooku, kolejne dwa prawdopodobnie na forum. Pojawią się jako osobny temat.

Link do komentarza
Share on other sites

Anonim
Ten temat został zamknięty.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.