Skocz do zawartości

Wyniki konkursu Kinetis ARM


Treker

Pomocna odpowiedź

Zgodnie z obietnicą publikuję wyniki konkursu Kinetis ARM, w którym aby wygrać wystarczyło odpowiedzieć na 3 proste pytania umieszczone pod specjalnym artykułem omawiającym nowe rdzenie ARM: Cortex-M4 zastosowane w mikrokontrolerach Kinetis ARM. Sponsorem nagród jest właściciel sklepu KAMAMI.pl. Pierwsze odpowiedzi pojawiły się już po 10 minutach od publikacji - gratuluję refleksu!

Przebieg losowania:

Numery ID postów zostały umieszczone w losowej kolejności w jednowymiarowej tablicy (20 elementowej), następnie wylosowane zostało 7 liczb z zakresu od 1-20 . Wylosowane numery wskazywały indeksy elementów znajdujących się w tablicy z numerami id postów. Wśród 7 zwycięzców został wylosowany jeden, który otrzymał rozszerzony zestaw nagród.

Zwycięzcy (książka Mikrokontrolery 68HC08 w praktyce, kubek do kawy z termoizolacja, czapeczka, smycz):

1) TIMONek - najszybsza odpowiedź

2) Nawyk - druga odpowiedź

3) feriar - trzecia odpowiedź

4) kuczus - wylosowany

Wylosowani zwycięzcy (książka Mikrokontrolery 68HC08 w praktyce, kalkulator biurkowy):

5) Hudyvolt

6) mactro

7) mog123

8) BoBBy

9) adam30010

10) lukix

Zwycięzcą gratuluję, tych którzy w przy swoich odpowiedziach nie podali adresu do wysyłki nagród proszę o przesłanie go na adres treker[małpa]forbot.pl, w temacie proszę umieścić hasło Konkurs Kinetis ARM oraz swój nick.

O kolejnym (comiesięcznym) konkursie powiadomię Was najprawdopodobniej jeszcze w tym tygodniu. Dodatkowo możecie się spodziewać jeszcze jednego konkursu w połowie listopada 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Zawsze myślałem, że tylko głupi ma szczęście 😉

Mam dla Ciebie smutną wiadomość... 😅

Oczywiście żartuję, gratuluję Tobie i innym zwycięzcom!

Hehe. Sam chciałem to napisać, no ale nie wiedziałem, czy inni zwycięzcy się nie obrażą 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.