Skocz do zawartości

Diodowe koszulki


Treker

Ile zapłaciłbyś/aś za koszulkę (dobrej jakości!) z nadrukiem z przodu i z tyłu. Przód - logo diody + nick/imie. Tył większe logo diody + grafika przedstawiająca robota + 4 linijki tekstu o diodzie.  

97 użytkowników zagłosowało

Wyniki głosowania są ukryte!

Ankieta jest już zamknięta!


Pomocna odpowiedź

Proszę o udział w ankiecie tylko zainteresowane osoby.

Ankieta nie jest żadnym zobowiązaniem do zakupu.

Proszę zaznaczać maksymalną kwotę, przy której bylibyście zainteresowani zakupem. Wiadome jest, że im wyższa cena tym produkt lepszej jakości 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

No powiedzmy sobie szczerze jeśli chcemy takie nadruki to cena minimalna w jakiejkolwiek firmie produkującej takie koszulki będzie na pewno >30. Pytanie tylko kto by chciał taka kupić.

Szczerze to bardzo dobry pomysł jednak nie widzę konkretnego zastosowania. Ewentualnie żeby się pokazać w niej na jakiś zawodach.

Może warto by pomyśleć o innych gadżetach z logo diody.

Link do komentarza
Share on other sites

Brosper, za 30zł to można kupić w Polsce co najwyżej biały podkoszulek (bo na przykład na zachodzie to można porządną koszulkę Nike/Adidas/Puma), więc ja będę chętny na zakup takiej koszulki. Pytanie do Trekera: czy będą też damskie koszulki do kupienia? I dobrze jak byś podał dokładne wymiary koszulek, bo wiadomo, że czasami L jest wielka jak XXL a czasami jak M.

Link do komentarza
Share on other sites

Brosper, głównie właśnie miałem na myśli to, aby pomagały się nam rozpoznawać na zawodach.

nes86, najpierw muszę wiedzieć ile osób byłoby chętnych, wtedy będę szukał firmy - bo to nie jest łatwe zadanie. Jeśli ktoś ma jakieś sprawdzone firmy to proszę o namiary.

Fajnie byłoby wyrobić się już na Łódź/Wrocław ale nie wiem czy to realne.

Link do komentarza
Share on other sites

Przejrzałem wszystkie ujęcia tego robota 😉

Zobaczymy, wiem że na pewno kupuje to poprzednie ujęcie, bo jest potrzebne do kalendarzyków. Wysłałem teraz zapytanie ofertowe do 6 firm zobaczymy jakie oferty otrzymam sam projekt będzie też zależał od techniki w jakiej zrobimy nadruk 😉

Link do komentarza
Share on other sites

@nes86: zależy jakiej marki i gdzie. W ubiegłym roku kupowałem (na Allegro) Tshirty Fruit of the loom (wersja z grubą bawełną) i są świetne - nie rozciągają się, nie blakną, wygodne, a kosztowały chyba 9zł/sztuka Jeśli chodzi o nadruk to mam koszulkę z jakiś urodzin portalu kurnik.pl - po kilku latach używania (oczywiście była prana 😉 ) wygląda znakomicie - o wiele lepiej niż nasze poznańskie sumorobot-koszulki po chociaż roku, Zresztą pewnie mnie w niej kiedyś widziałeś - taki wielki żółty kurczak 🙂 Kosztowała mnie poniżej 30zł.

Link do komentarza
Share on other sites

Dostaje już powoli odpowiedzi od kilku firm, ale jeszcze nie mam żadnych szczegółów.

Chyba mało realny jest termin wykonania tych koszulek na Łódź, gdybyśmy się sprężyli to ewentualnie realny jest jeszcze Wrocław.

BTW Czy ktoś byłby wstanie pomóc przy projekcie graficznym? Jeśli nie, to będzie trzeba kogoś szukać co może opóźnić zamówienie o cenne dni 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Wybrałem już dwie firmy, zamówię dwie testowe koszulki - jedna będzie w technologii "Wydruku na foli, która jest transferowana na ubranie", a druga to "DTG - Direct To Garment". Jeśli ktoś ma pojęcie o tych technologiach to bardzo proszę o wypowiedzenie się 😉

Zanim z tym testowaniem się uwinę to pewnie będą już zawody w Łodzi 😕

Dlatego chyba będzie trzeba zrobić zamówienie dla kilku osób, które będą we Wrocławiu - tak będzie bezpieczniej. Jak będziemy mieli sprawdzoną firmę to przy następnych zamówieniach nie będzie już takich problemów.

Grafikiem nie jestem w gimpie zrobiłem coś takiego:

Przód (szer. 10cm):

Tył (szer. 23cm):

Nie mam pomysłu jakie napisy wstawić w to wolne miejsce, może coś w stylu:

Największe forum o robotyce amatorskiej

 Kursy programowania, poradniki, artykuły

  Nagrody dla najlepszych konstrukcji

Proszę o Wasze sugestie.

Nagrody dla najlepszych konstrukcji

No dobra wydało się - szczegóły za miesiąc 😋

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.