Skocz do zawartości

tom_res

Users
  • Zawartość

    35
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    1

tom_res zajął 1. miejsce w rankingu.
Data osiągnięcia: 24 kwietnia 2011.

Treści użytkownika tom_res zdobyły tego dnia najwięcej polubień!

O tom_res

  • Urodziny 29.12.1998

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Olesno
  • Zawód
    Szkoła
  • Moje zainteresowania:
    Robotyka

Osiągnięcia użytkownika tom_res

Wynalazca

Wynalazca (6/19)

  • Za 5 postów
  • Za 25 postów
  • To już rok!
  • To już 5 lat!
  • To już 10 lat!

Odznaki

3

Reputacja

  1. To dziwne, że SU w języku polskim jest płatne, bo ja mam polską wersję. KLIKNIJ
  2. tom_res

    Google SkechUp

    Dzięki, jednak zostanę przy sprawdzony programach. Tylko jeszcze ogarnę lekko Inventora 😃
  3. Czy ktoś miał kiedyś do czynienia z tym programem? Nadaje się do projektowania robotów? Słyszałem, że można nim robić w miarę dokładne rysunki.
  4. Ja poleciłbym Ci "Symfonia C++", książka wyczerpująca, ciekawa i watrościowa. Sam piszę w C++ i wszystkiego nauczyłem się z tej ksiązki.
  5. No bez przesady! Tam nie ma ŻADNEJ filozofii, jeśli coś jest niejasne, to odsyłam do źródeł podstawowej wiedzy elektronicznej. Chcesz filmik jak lutuję każdy element? Obfotografowałem każdy 'etap', dorobiłem rysunki żeby było przejrzyściej. Nie wiesz jak przerobić serwo modelarskie? Napociłem się kiedyś nad obszernym poradnikiem z dużą ilością zdjęć. Co tam jeszcze... Z wierceniem masz problemy? Poproś tatę (albo mamę, różnie to w rodzinach bywa 😉), niech Cię nauczy obsługiwania się elektronarzędziami tak, żebyś nie zrobił sobie krzywdy. Powiedz mi, który element opisu jest dla Ciebie niejasny, to postaram się go nieco rozbudować. Masz świadomość tego, że musisz w tym celu stworzyć nowy układ z nowym scalakiem? L293 nie zaprogramujesz, potrzebujesz mikrokontrolera. Z resztą to nie miejsce na gdybanie, zbuduj najpierw działającego Waldka - zdobędziesz trochę doświadczenia. Spokojnie ja przecież żartowałem. Tak na prawdę to artykuł bardzo mi się przydał i na pewno innym też.
  6. Tak jak kolegę, bardzo mnie to zaintrygowało. W Matlabie o estetykę trudno a tu "Everything is perfectly". Łap piwo!
  7. Estetycznie i widać solidnie, wg mnie jest OK! 😃
  8. tom_res

    Kolejny Waldek

    Tak jak kolega napisał niezbyt z estetyką, ale gratuluje, zwłaszcza płytki.
  9. Gratuluje wszystkim zwycięzcom i mam nadzieję, że i mi uda się dokończyć moja konstrukcję (Ale wątpię).
  10. Niestety film miałem wstawić dawno, ale chwilowo opuściłem portal, ale niedługo wstawię.
  11. Solidny i starannie wykonany. Brawa za trud, ale mogłeś napisać kod 🙂 . Łap piwo!
  12. tom_res

    Mój filmik

    Filmik zrobiony na potrzeby lekcji j.polskiego. I przy okazji z nudów. Nie komentujcie, tego zbyt źle (bo nie jestem profesjonalistą w robieniu filmów 😉 ) A czołówka, żeby zareklamować diodę.
  13. tom_res

    Ile macie lat?

    Ja też 12 😋
  14. tom_res

    Platforma

    Może sterowanie radiowe? A co do pomysłu, fajnie to wygląda.
  15. tom_res

    Tsubame

    Nie, ja nie programuje w Bascom. Chciałem tylko zobaczyć, jak on wygląda. Dzięki
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.