Skocz do zawartości

sykmer

Użytkownicy
  • Zawartość

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Opoczno
  • Zawód
    mechatronik

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

Osiągnięcia użytkownika sykmer

Aktywny debiutant

Aktywny debiutant (2/19)

  • To już rok!

Odznaki

0

Reputacja

  1. Było by mi niezmiernie miło gdybyś poruszył jeszcze kwestie współpracy Raspberry + Arduino + ESP na przykład ESP zbiera dane z czujników i zapisuje w MSQL na raspberce, rpi odczytuje dane z bazy i je dalej przetwarza itp itd Projekt typu monitorning przez internet oraz bieżący zapis na dysku. domoticz fajna sprawa, ale np ja uważam że nie warto się ograniczać na gotowych systemach tylko tworzyć coś samemu. A mało jest tutoriali gdzie są opisane poszczególne możliwości i połączenia różnych platform.
  2. a jest możliwość na przykład wywołania jakiejś funkcji w programie aby rozpoczęło się nagrywanie filmu po dostaniu na jakiś pin GPIO stanu wysokiego i po określonym czasie gdy stan jest niski zatrzymało się nagrywanie i zapis filmu? jeśli tak to prosiłbym o jakiś przykład kodu bardzo mi to pomorze 😃 Dzięki wielkie 😃
  3. Brakuje mi tu praktycznych przykładów np obsługa lcd na rpi dht i innych czujników komunikacja przez serial z arduino myślę że jak zainstalować system itp jest ogólnie łatwe problemy pojawiają się wtedy gdy trzeba skądś pobrać biblioteke obsłużyć czujnik czy przesłać/odebrać dane.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.