Skocz do zawartości

maciek199815

Users
  • Zawartość

    23
  • Rejestracja

  • Ostatnio

O maciek199815

  • Urodziny 12.08.1998

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia użytkownika maciek199815

Starszy odkrywca

Starszy odkrywca (5/19)

  • Za 5 postów
  • To już rok!
  • To już 5 lat!
  • To już 10 lat!
  • Młodszy Juror

Odznaki

0

Reputacja

  1. Witam. Jest wiele rodzajów min.Nie wszystkie można tak łatwo zniszczyć.Proponowany system jest zły bo robot też ulegał by zniszczeniu bo miny mają różną siłe MW.Robot powinien być przystosowany na działanie miny np. wyprofilowany kształt pancerza.
  2. Witam. Wiem że te pieniądze które zostały by przeznaczone na ten projekt można by przeznaczyć na np. leki? Takie projekty twoży się by ''zabłysnąć'' na arenie międzynarodowej a nie by zdobyć nowe informacje.
  3. Witam. Polska mogła by też wysłać taki pojazd.Tylko potrzeba mieć kase na rakiete bo na lądownik coś się znajdzie.
  4. Witam. Już rozumiem.Dziękuje za wytłumaczenie.
  5. Witam. 15 min. to troche mało 30 min. było by lepiej. Na jakiej zasadzie działa GPS, bo nie zrozumiałem?
  6. Witam. Jest jakieś zabezpieczenie przed kradzierzą rzeczy z koszyka?
  7. Witam. A może tak krótkofalówki: https://www.forbot.pl/forum/topics7/inny-platforma-robota-sterowana-przez-bluetooth-v2-vt2970.htm da duży zasięg a jak trzeba to i CB radio można podłączyć do zwiększenia zasięgu.
  8. Witam. Ja nie ogarniam tego.Co jest tu tym trollowaniem?
  9. Podstawa to określenie jak wolno będzie się poruszał robot np. 0.2 m/s czy np 1m/s dla jednych to jest wolno dla drugich to.Jak będzie ta pierwsza opcja to chyba wystarczą silniki od wycieraczek.
  10. Czemu robot będzie taki ciężki? Poszukaj silników do rowerów elektrycznych 250 W spokojnie wystarczy z zapasem.
  11. Ja sądzę że on będzie rzucał granaty.
  12. Witam. 20 000 000÷160=125 000-trochę dużo.
  13. maciek199815

    Rapid

    Robot super! Ps. Davidpi byle stolarz takie coś zrobi.Wystarczy wiertarka klej i kołki.
  14. Zrób tak:akumulatorki poskładaj tak by ich napięcie odpowiadało napięciu zasilana silniczków-to będzie Twój główny akumulator.Potem Daj stabilizator na elektronikę i serwa.
  15. Nie lepiej zastosować mały mikro kontroler który by wyświetlał informacje a atmega komunikowała by się z nim przez te złącze?
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.