Skocz do zawartości

lukkie002

Użytkownicy
  • Zawartość

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    rybnik
  • Zawód
    spawacz
  • Moje zainteresowania:
    spawnaie

Osiągnięcia użytkownika lukkie002

Młodszy odkrywca

Młodszy odkrywca (3/19)

  • To już rok!
  • To już 5 lat!

Odznaki

0

Reputacja

  1. lukkie002

    Symulator jazdy autem

    Na swoje konstrukcje wchodzę bez strachu 😉 ale to poza tematem. W każdym razie dziękuje ze rzeczową odpowiedz.pozdro 😉
  2. lukkie002

    Symulator jazdy autem

    Platformę mogę zrobić samemu to nie problem bo jestem spawaczem.Dwa silniki kupię i przekładnie a za płytki też mogę zapłacić. Pytam jaki jest koszt silników i innych części czy to 500zł czy może 1500zł ?
  3. Witam. Na razie chciał bym przeprowadzić wstępne obliczenia kosztów budowy platformy która by symulowała jazdę autem.Wystarczą mi ruchy na boki i do przodu.Udźwig to ok 30kg. Platforma taka miała by mieć wgrane oprogramowanie powiedzmy 10 min jazdy autem zapętlone,czyli ruszanie,skręcanie,hamowanie.Fajnie jak by to było mniej więcej zsynchronizowane z dźwiękiem który nam towarzyszy podczas takiej jazdy. Cała platforma miała by służyć małemu dziecku do zabawy. Maluszka by się tam posadziło żeby nim pobujało i miał by sporo uciechy.Można by to było kiedyś zabudować i całość mogła by udawać powiedzmy ciężarówkę. Czy jest coś takiego do zrobienia tanim kosztem i prostym sposobem ? Bardzo dziękuje za udzielone odpowiedzi i poświęcony czas 😉
  4. Witam.Podpinam się pod temat budowy platformy ale... Na razie chciał bym przeprowadzić wstępne obliczenia kosztów budowy platformy która by symulowała bardzo prymitywną jazdę autem.Kolega wyżej chciał 3 osie a mi starczą ruchy na boki i do przodu.Udźwig to ok 30kg. Platforma taka miała by mieć wgrane oprogramowanie powiedzmy 10 min jazdy autem zapętlone,czyli ruszanie,skręcanie,hamowanie.Fajnie jak by to było mniej więcej zsynchronizowane z dźwiękiem który nam towarzyszy podczas takiej jazdy. Cała platforma miała by służyć małemu dziecku do zabawy. Maluszka by się tam posadziło żeby nim pobujało i miał by sporo uciechy.Można by to było kiedyś zabudować i całość mogła by udawać jako powiedzmy ciężarówkę. Czy jest coś takiego do zrobienia tanim kosztem i prostym sposobem ? Bardzo dziękuje za udzielone odpowiedzi i poświęcony czas 😉
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.