Skocz do zawartości

rafalzalewski

Użytkownicy
  • Zawartość

    7
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Warszawa

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

Osiągnięcia użytkownika rafalzalewski

Młodszy odkrywca

Młodszy odkrywca (3/19)

  • Za 5 postów
  • To już rok!
  • To już 5 lat!

Odznaki

0

Reputacja

  1. No niestety nie mam. Wnioskuję że uszkodzony wyświetlacz po tym że nie dziala na dwóch innych arduino.
  2. podłączone VCC-SDA i VCC-SCL. wydaje mi się że wyświetlacz jest zepsuty, chce go zareklamować. 🙂
  3. Kurs jest NAPRAWDĘ super! tutaj rozpocząłem całą swoje przygodę z arduino! Z niecierpliwością czekam na następne części!
  4. Napewno poczytm! Tymczasem Wielkie dzięki za pomoc! [ Dodano: 12-12-2016, 15:08 ] dobra. zrobione na rezystorach 10k nadal nie działa...
  5. A powiedziałbyś mi jak naprawić błąd? w sensie co mam robić 🙂
  6. Witajcie Koledzy i koleżanki! Od niedawna rozpoczęła się moja przygoda z Arduino. Posiadam klon Arduino Mega 2560. dzisiaj doszedłem do Ekranów lcd. Mój ekran posiada sterownik HD44780... no i podłączone wszystko jak trzeba: GND-GND VCC-5V SCL-SCL SDA-SDA Przy skanowaniu za pomocą I2C skanera, nie znajduje urządzenia. po wysłaniu kodu z przykładowym tekstem wyświetlacz nie reaguje. proszę o pomoc, Pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.