Skocz do zawartości

puzon92

Użytkownicy
  • Zawartość

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    łódź
  • Moje zainteresowania:
    straż pożarna

Osiągnięcia użytkownika puzon92

Młodszy odkrywca

Młodszy odkrywca (3/19)

  • To już rok!
  • To już 5 lat!
  • Młodszy Juror

Odznaki

0

Reputacja

  1. puzon92

    Mostek h, schemat

    marek1707, mógłbyś rozrysować jak takie zabezpieczenie powinno wyglądać
  2. puzon92

    Mostek h, schemat

    czyli lepiej zastosować w tym moim schemacie jeszcze dodatkowo te dwa scalaki 7406 tak jak to wyglądało w pierwotnej wersji?
  3. puzon92

    Mostek h, schemat

    mam do zrobienia taki projekt stabilizatora temperatury w granicach 10-50stopni Celsjusza, w internecie widziałem jak małymi silnikami sterowano tylko z dwóch pwm. W sumie w tym pierwszym schemacie też tak jest, zapomniałem tutaj dopisać że 1 z 4 i 2 z 3 nóżką są połączone żeby odpowiednie wysokie i niskie stany dawać na mostek
  4. witam, Chciałbym zbudować mostek h do sterowania ogniwem peltiera. moduł peltiera tec-12706 które posiadam potrzebuje napięcie 12v i do 6A . Chciałbym sterować pwm na arduino. Posiadam coś takiego, ale prawdopodobnie muszę go przerobić bo schemat był źle przeskalowany.w mostku tym posiadam irf9530 i irf540. ten mostek należał do mojego kolegi sterował on statywem do aparatu w lewo i prawo, sterował to przez atmege32 Troche poczytałem i doszedłem do wniosku że trzeba dodać do tego układu zabezpieczenie żeby mi na arduino nie przeszło 12V,dodać transoptory. Znajomy pomógł mi zrobić coś takiego, czy w tym układzie trzeba coś jeszcze poprawić, czy rezystory są odpowiednio dodane. czy w takim schemacie lepiej sterować z 4 wejść czy lepiej z 2 w załączniku jest plik do schematu , nie potrafię zrobić płytki w tym programie, gdy tylko chce ją stworzyć to wyświetla mi się czarne tło a na nim elementy z schematu ale bez żadnych połączeń mostekh(1).sch
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.