Skocz do zawartości

przemub

Users
  • Zawartość

    26
  • Rejestracja

  • Ostatnio

O przemub

  • Urodziny 09.02.1999

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Nowy Sącz/Tychy

Osiągnięcia użytkownika przemub

Starszy odkrywca

Starszy odkrywca (5/19)

  • Za 5 postów
  • Za 25 postów
  • Młodszy Juror
  • To już rok!
  • To już 5 lat!

Odznaki

1

Reputacja

  1. przemub

    Eagle na Mac'u

    Tolo, podaj proszę dokładny model Macbooka. Pracowałem na tym, więc może coś wykombinuję 😉.
  2. Może się czepiam, ale żeby w nagłówku... 😋 Książkę mam zamiar kupić, ponieważ dawno chciałem się przestawić na C (wsparcie dla Linuksa) i takie kompendium pewno pomoże.
  3. Niby tak, ale musisz jakoś wykorzystać te czujniki w swoim programie 😋
  4. Co do wyjścia LPT, możesz kupić przejściówkę USB -> LPT.
  5. Może po prostu programator jest zepsuty? Sprawdź, jeśli masz, innym albo zmontuj sobie programator LPT (zobacz tu).
  6. 1. Jaki uC próbujesz zaprogramować? 2. Sprawdź, może podłączyłeś/podpiąłeś coś odwrotnie?
  7. U mnie tam działa, a wczoraj nie sprawdzałem 😉
  8. Tak właśnie działa bramka NAND 😉
  9. Bramka rozpoznaje za 1 i wtedy, kiedy wejście nie jest do niczego podłączone, i wtedy, kiedy masz je podłączone do plusa.
  10. Jest problem z mapą Google użytkowników. Otóż, gdy chcę ją zobaczyć wyświetla mi jedynie komunikat:
  11. Więc dioda będzie zgaszona tylko wtedy, gdy na obu wejściach będzie stan 1.
  12. O to chodzi, że aby mieć stan logiczny 0, to musisz podciągnąć wejście do masy, a więc użycie przycisku nic nie daje, bo bramka rozpoznaje to za 1 i wtedy, kiedy wejście nie jest do niczego podłączone, i wtedy, kiedy masz je podłączone do plusa.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.