Wyniki Robotic Arena 2013:
Minisumo enhanced:
1 miejsce -> Antiga - Bartosz Dopierała, Patryk Antończyk, Paweł Mierzwa; Politechnika Poznańska
2 miejsce -> Enova - Mateusz Piotrzkowski, Szymon Zagórnik, Piotr Krzemiński, Marek Pukaluk, Weronika Pukaluk; Politechnika Gdańska,
3 miejsce -> Er dwa - Michał Burdka; Politechnika Wrocławska,
WABCO Freestyle:
1 miejsce -> Feleczek - Daniel Dudzik; Politechnika Wrocławska,
2 miejsce -> Balbina - Aleksy Kabat, Krzysztof Taborki; Politechnika Wrocławska,
3 miejsce -> Beta - Sebastian Dybowski; Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa Tarnów,
4 miejsce -> Stuart - Karol Kapera, Natalia Nowicka, Politechnika Wrocławska,
Linefollower:
1 miejsce -> Thunderbolt - Adam Fleszar, Jarosław Korus; AGH Kraków
2 miejsce -> Thunderstorm - Adam Fleszar, Jarosław Korus; AGH Kraków
3 miejsce ex aequo
-> Impact - Szymon Mońka; Politechnika Wrocławska
-> Shock - Bartosz Derkacz; Politechnika Wrocławska
Nanosumo:
1 miejsce -> Ironmaster - Adam Fleszar, Jarosław Korus; AGH Kraków,
2 miejsce -> PUGA - Piotr Mysiak; Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej
Microsumo enhanced:
1 miejsce -> uSilm - Mateusz Sobalski; Politechnika Poznańska
2 miejsce -> Mikrus - Mateusz Nowakowski, Daniel Duzik; Politechnika Wrocławska
3 miejsce -> Tytan - Maciej Wojtyczka; Politechnika Śląska
Minisumo classic:
1 miejsce -> Antiga - Bartosz Dopierała, Patryk Antończyk, Paweł Mierzwa; Politechnika Poznańska
2 miejsce -> Enova - Mateusz Piotrzkowski, Szymon Zagórnik, Piotr Krzemiński, Marek Pukaluk, Weronika Pukaluk; Politechnika Gdańska,
3 miejsce -> Mirror - Mateusz Paczyński; Politechnika Gdańska,
Minisumo debel:
1 miejsce -> Enova i Mirror - Mateusz Piotrzkowski, Szymon Zagórnik, Piotr Krzemiński, Marek Pukaluk, Weronika Pukaluk, Mateusz Paczyński; Politechnika Gdańska,
2 miejsce -> Barylax i Sensorov - Kondrad Byrdy, Mateusz Tomerra; Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej.
3 miejsce - > Sopran i C-Bot, Michał Swoboda, Politechnika Wrocławska
Micromouse:
1st -> Marcin Niestrój, Rapid, Politechnika Wrocławska, 49s
2nd ->Vampire2, Adrian Muzyka, Politechnika Wrocławska, 95s
3rd ->Dead Mouse, Konrad Krzysztof Kwaśniewski, Mateusz Kozioł, Krzysztof Kuna, Marcin Joka, Politechnika Białostocka, 797s