Skocz do zawartości

Rejestrowanie zestawow do kursow Forbota


blasphemy

Pomocna odpowiedź

Cześć. Mam taką sytuację: kupiłem ostatnio 5 zestawów do kursów. W każdym zestawie jest jeden kod unikalny do zarejestrowania. Nie zarejestrowałem tych kodów od razu, odłożyłem je na półkę... i teraz mam problem bo nie wiem, który kod jest do którego zestawu 😉 Czy to ma znaczenie przy rejestracji? Na formularzu rejestracyjnym trzeba m.in. podać kod z ulotki oraz zaznaczyć zestaw, który sie zakupiło. Jak mam zarejestrować 5 kodów, jeżeli nie wiem, który kod, jest do którego zestawu?

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

mistus, przepraszam, że odpisuję z opóźnieniem, ale mam teraz ograniczony dostęp do Internetu 🙂 Kody dołączone do zestawów służą do rejestracji zestawów na stronie podanej na ulotce. Nie są one kodami rabatowymi, które można wpisać w Botlandzie. Gdy startuje jakaś nowa promocja to wysyłamy kupony rabatowe mailowo. Przykładowo ostatnia promocja skończyła się tydzień temu - kolejna prawdopodobnie ruszy w połowie marca 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Witam. 
Zakupiłem "Zestaw micro:bit Grove Inventor Kit - zestaw wynalazcy dla dzieci (moduły + micro:bit + kurs FORBOT)". Chciałem zarejestrować go na stronie forbot.pl, jednak w zestawie nie było ulotki z kodem do rejestracji. Po mojej interwencji dostałem kod na maila. Nadal jednak nie znam adresu strony, na której mógłbym go zarejestrować. Jeśli to możliwe proszę o podanie tego adresu.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.