Skocz do zawartości

mszzukowski

Użytkownicy
  • Zawartość

    2
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    1

mszzukowski zajął 1. miejsce w rankingu.
Data osiągnięcia: 22 kwietnia 2018.

Treści użytkownika mszzukowski zdobyły tego dnia najwięcej polubień!

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Olsztyn
  • Zawód
    informatyk

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

Osiągnięcia użytkownika mszzukowski

Młodszy odkrywca

Młodszy odkrywca (3/19)

  • To już rok!

Odznaki

4

Reputacja

  1. Witam wszystkich, mam na imię Mateusz. Mam 27 lat, jestem z zawodu informatykiem. Zainteresowałem się elektroniką i Arduino, aby w przyszłości pójść w kierunku IoT. Kursy bardzo mi się podobają, i o ile znam jako tako komputery czy Linuksy to przygodę z podstawami elektroniki dopiero zaczynam. Pozdrawiam serdecznie.
  2. Witam serdecznie, jestem tutaj nowy. Pozwolę sobie "pochwalić" się swoim rozwiązaniem zadania z gwiazdką w tym artykule: #define green 9 #define red 8 String odebraneDane = ""; boolean greenState = false; boolean redState = false; void setup() { Serial.begin(9600); pinMode(green, OUTPUT); pinMode(red, OUTPUT); digitalWrite(green, LOW); digitalWrite(red, LOW); } void loop() { if(Serial.available() > 0){ odebraneDane = Serial.readStringUntil('\n'); if (odebraneDane == "zielona"){ if (greenState){ digitalWrite(green, LOW); } else{ digitalWrite(green, HIGH); } greenState = !greenState; } else if (odebraneDane == "czerwona"){ if (redState){ digitalWrite(red, LOW); } else{ digitalWrite(red, HIGH); } redState = !redState; } else { Serial.println("Wpisz zielona lub czerwona"); } } } Pozdrawiam, i dziękuję za tę serię - jest świetna. Nie mogę się doczekać aż przerobię tę i kolejne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.