Skocz do zawartości

morelo

Użytkownicy
  • Zawartość

    130
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    1

morelo zajął 1. miejsce w rankingu.
Data osiągnięcia: 11 października 2015.

Treści użytkownika morelo zdobyły tego dnia najwięcej polubień!

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

Osiągnięcia użytkownika morelo

Eksplorator

Eksplorator (8/19)

  • Lokalna gwiazda
  • Za 100 postów
  • Za 5 postów
  • Za 25 postów
  • Młodszy Juror

Odznaki

30

Reputacja

  1. Cześć Mam jeszcze inne silniki napisz do mnie PW to ci wyślę
  2. Sprzedam przekaźnik podwójny (sterownik) czasowy regulowany. Zasada działania: Dwa przekaźniki 30A praca na przemian Trzy potencjometry regulacja czasu Pierwszy potencjometr regulacja czasu pracy pierwszego przekaźnika Drugi potencjometr regulacja czasu pracy drugiego przekaźnika Trzeci potencjometr regulacja czasu przerwy miedzy przekaźnikami Zasilanie max 24V czasy można regulować z tego co pamiętam od 0,5 sekundy do 45 sekund. Zestaw nowy kiedyś kupiłem do maszyny ale projekt przeleżał i mi nie potrzebne. Płatność przelew, 180zł plus kurier 20zł
  3. Mam 4 siłowniki pneumatyczne skok około 5cm 1-8 bar plus miniaturowy kmpresorek oras sterownik rc do tego kompresorka. Za wszystko 180 zł plus 20 zł kurier
  4. Sprzedam skrzynie biegów do pojazdu 3 BIEGI bez wstecznego. Biegi wchodzą wystarczy przymocować serwo i ustawić aparatuje odpowiednio. Tryby stalowe pełne łożyskowanie. Cena 300zł, 20zł kurier
  5. Sprzedam pozostałości po zabawie z arduino i RC wszystko co na zdjęciach. Arduino, sterowniki, przekaźniki, przetwornice, wyświetlacze, przewody, płytka stykowa, diody, lasery liniowe i wiele więcej, całe pudło, część rzeczy nowych, część używane.. Za wszystko 180zl plus kurier 20
  6. Sprzedam 3 silniczki z przekładnią, silniki max 28V obroty silnika 7000 po przekładni brak danych, miałem robić robota rc ale leży wszystko. wymiar korpusu przekładni, 45x45 mm oś 6mm Cena 100 zł za wszystko, plus 20zł kurier
  7. Joystick elektryczny, 4 pozycyjny. KUPIŁEM nowy mam FV, podstawę sam zrobiłem z rury monostabilny (na sprężynie) - powraca do pozycji neutralnej Dane techniczne: otwór montażowy - 22 mm 4 położenia obciążalność styków - 10A Wymiary: Wysokość całkowita - 170 mm Średnica podstawy 60 mm wysokość podstawy 90 mm Otwór na przewód do wywiercenia Cena 100 zł za wszystko plus 20zl kurier
  8. Sprzedam silniczki z przekładnią, silniki max 12V obroty silnika brak danych, po przekładni brak danych, miałem robić robota rc i ramie ale leży wszystko. Silniki mają enkoder nie znam specyfikacji, ale dwa przewody pozwalają na zwykła prace prawo lewo, wałek zdawczy śruba kulowa, mam 20 sztuk Cena 15 zł za silniczek przesyłka minimum 5 sztuk, kurier 20 zl
  9. Mam 4 siłowniki pneumatyczne, skok około 5cm ciśnienie 1-8 bar przyłącz do siłownika gwint m6 plus miniaturowy kmpresorek oraz sterownik rc do tego kompresorka Wszystko leży w szufladzie, miał być projekt a jest kurz na tym. Cena 120 zł za wszystko plus 20zl kurier
  10. Jak w tytule mam dwa silniki prawy i lewy silniki DC 24V, 180W w nominale, silnik ma zamontowany hamulec elektromagnetyczy, po podaniu napięcia hamulec zwalnia można też przekręcić dźwignię i hamulec całkowicie wyłączyć, silniki pochodzą z wózka inwalidzkiego i są mega wytrzymałe, plątają mi się w garażu już są trochę pobijane, idealne do dużego pojazdu. Dane techniczne: Zasilanie 24V Moc 180W Obroty wałka 100/min Oś 17mm, dł 40mm Kin 6mm Przekładnia ślimakowa Cena za komplet 400zł Płatność przelew, przesyłka kurier 30zł Możliwy odbiór osobisty i sprawdzenie na miejscu.
  11. Sprzedam Wentylatory 24V DC, 41W bardzo mocne bezszczotkowe silniki maksymalnie 29V. Mam 10 sztuk 80 zł za wentylator. plus przesyłka zależna od sztuk.
  12. Jak w tytule mam dwa silniki prawy i lewy silniki DC 24V, 350W w nominale, silnik ma zamontowany hamulec elektromagnetyczy, po podaniu napięcia hamulec zwalnia można też przekręcić dźwignię i hamulec całkowicie wyłączyć, silniki pochodzą z wózka inwalidzkiego i są mega wytrzymałe, plątają mi się w garażu już są trochę pobijane, idealne do dużego pojazdu. Dane techniczne: Zasilanie 24V Moc 350W Obroty wałka 120-160/min Oś 19mm, dł 50mm Kin 6mm Przekładnia ślimakowa Cena za komplet 400zł Płatność przelew, przesyłka kurier 30zł Możliwy odbiór osobisty i sprawdzenie na miejscu.
  13. Sprzedam gimbal FEIYUTECH GIMBAL 3-OSIOWY G5 plus GoPro Hero 5 Black oraz karta Sandisk extreme 128GB u3. Zestaw w idealnym stanie nagrałem tym może 10h resztę leży na półce, ostatni raz używany w lutym. Stan idealny w 100% sprawny. Mam wszystkie papiery + oryginalne opakowania i akcesoria. Za zestaw chce 1600zł Płatność przelew, przesyłka kurier 20zł Możliwy odbiór osobisty i sprawdzenie na miejscu.
  14. KAMERA SPORTOWA SJCAM SJ5000X plus karta 32GB i kupa akcesoriów. Większość akcesoriów nieużywana! obudowa wodoszczelna, dodatkowa bateria i ładowarka, zasilacz samochodowy 100% sprawna, niewiele używana, ogólny stan bardzo dobry. cena jaka mnie interesuje to 380zł Płatność przelew, przesyłka kurier 20zł.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.