Skocz do zawartości

mi14chal

Users
  • Zawartość

    79
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    2

mi14chal zajął 1. miejsce w rankingu.
Data osiągnięcia: 24 kwietnia 2015.

Treści użytkownika mi14chal zdobyły tego dnia najwięcej polubień!

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Polska

Osiągnięcia użytkownika mi14chal

Entuzjasta

Entuzjasta (7/19)

  • Za 5 postów
  • Za 25 postów
  • Junior DIY
  • To już rok!
  • To już 5 lat!

Odznaki

5

Reputacja

  1. Wystarczy czytać regulamin
  2. Nie działa bo nie zrobiłeś tak jak napisałem. Zrób na timerze przerwania co ileś us i w przerwaniu sterujesz tymi kilkoma serwami.
  3. Wystarczy użyć timera i w przerwaniu sterować pinami.
  4. Odpuść sobie z winavr. Zainstaluj Atmel Studio a jak nie chcesz to użyj ich toolchainu i podepnij sobie pod Eclipse.
  5. To skoro to jest zwykły wykres liniowy to czemu sam go nie narysujesz?
  6. Co rozumiesz przez pojęcie na żywo? Po za tym jak ten wykres ma wyglądać? Większość bibliotek GUI umożliwia rysowania linii, krzywych itp i bez problemu można z tego wykres stworzyć.
  7. mi14chal

    Problemy z LCD 3310/5110

    Moja kryształowa kula mówi że w 80 linijce kodu masz błąd. Jeśli nie to zatrudnij wróżkę.
  8. Gdzie schemat i kod programu?
  9. mi14chal

    Problem z LPT pod linuxem

    Tutaj masz odpowiedź: http://electronics.stackexchange.com/questions/53226/led-control-via-usb-to-parallel-port-in-linux
  10. mi14chal

    Pierwszy Line follower

    Przecież to jest ta konstrukcja: https://www.forbot.pl/forum/topics20/przepis-na-robota-w-pelni-programowalny-line-follower-vt2356.htm a czy to będzie dla Ciebie proste to tego nikt nie wie.
  11. mi14chal

    Wybór części do małego robota

    Jakie baterie chcesz użyć? Jaka pojemność? Ile sztuk? Po za tym przy bateriach lepiej robić na niższym napięciu i częstotliwości.
  12. Skoro widziałeś w jakimś datasheet to najlepiej sprawdzić czy na pewno ruszy z 3.3V
  13. Układ 7805 nie daje na wyjściu 3.3V. A ten HD44780 to u Ciebie działa z 3.3V?
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.