Skocz do zawartości

Master

Users
  • Zawartość

    147
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    1

Master zajął 1. miejsce w rankingu.
Data osiągnięcia: 17 lutego 2008.

Treści użytkownika Master zdobyły tego dnia najwięcej polubień!

O Master

  • Urodziny 28.06.1994

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Gołanice

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

Osiągnięcia użytkownika Master

Eksplorator

Eksplorator (8/19)

  • Młodszy redaktor
  • Za 100 postów
  • Za 5 postów
  • Za 25 postów
  • Młodszy Juror

Odznaki

4

Reputacja

  1. I znowu przegapiłem ! tak jak rok temu...
  2. Treker... przydało by się stworzyć subskrypcję reguły wyjątków 😉 Używam AdBlocka lecz nie będę specjalnie tworzył takiej reguły... Bo nigdy dokładnie nie będę znał adresu reklamy ;D Proponowałbym tylko że użytkownik klika na linka, a on dodaję mu regułę wyjątku tutaj na diodę i jej reklamy ;D (oczywiście wszystko w formie subskrypcji, żeby można było ją uaktualniać o nowe reklamy ;D )
  3. Witam! mam problem iż nie wiem czemu gdy podłączam ten oto programator i ustawiam w Bascom Avr ten programator jako USB-ISP pisze że nie może wykryć tego urządzenia... PROGRAMATOR przypuszczam że jest to wina programatora... ale może to nie o to chodzi... Jeśli ktoś mógłby mi pomóc byłbym wdzięczny... Pozdrawiam!
  4. Master

    Podłączenie uC

    hm... ale nie trzeba do różnych uC podłączać kabli w różne miejsca? czyli zakupić by trzeba to z pierwszej i drugiej aukcji 😉? i poskładać samemu? czy może trzeba kupić więcej niż jeden ?
  5. Master

    Podłączenie uC

    opaopa76... miałem jeszcze dodatkowe pytanie jaki(e) kabel(e) użyć (u mnie w mieście nie ma żadnych...), który(e) by do tego pasował(y). Chciałbym zakupić je przez internet 😉 Pozdro
  6. Siemka 😉 mam dość dziwny problem bo nie wiem jakim kablem podłączyć moje uC do programatora... zakupiłem ten programator LINK chciałbym zaprogramować Atmege 8, attiny 2313 oraz atmega 16 . Nie mam żadnych podstawek... Jedyne co posiadam to to co jest na aukcji i uC oczywiście 😉 Nie wiem także jak podłączyć uC do programatora... Przeglądałem noty katalogowe na elenota ale też nic nie wiem... Pozdro
  7. nadaje się... Jeśli ktoś szuka użytkowników którzy są na forum często to tutaj ich znajdzie a w members może szukać godzinami i tak pewnie nie znajdzie 😉 __________ Komentarz dodany przez: treker Popraw swój podpis.
  8. Witam! Chciałbym aby została stworzona ranga FULLMEMBERS do której dołączać mogli uzytkownicy będący na forum np. ponad miesiąc, 5 godzin na forum i 20 postów. Oczywiście ten stopień można by zmodyfikować 😉 Pozdrawiam Nikow 😃😎
  9. ŚWIĘTA RACJA! dziennie przecież jest pełno gości 😉 a co szkodzi się zalogować 😃 ja nawet w lato z komórki na plaży sobie siedziałem na diodzię 😃 i nawet pare razy pisałem posty i nie miałem z tym problemu (jedyny to był taki że w operze {przynajmniej u mnie} mogę mieć do 456 kb przetransferowanych xD 😃 a w niektórych artach jest tego więcej {ale to nie ma znaczenia xD}) 😋 Ikar... -> popieram 😃
  10. No dokładnie o to mi chodziło 😃 przecież chyba Nasi Szanowni Admini nie byli by tacy głupi by tego nie zrobić 😃❓ prawda ❓ , prawda ❗❓, prawda ❗ :!: ❗❓ No a jak 😃 Tak jak zawsze 😋
  11. I masz racje 😃 A co do kursu to właśnie tego mi brakowało 😉 i jedna rzecz... Nie udostępniajcie tego innym forom 😉 trzeba zwiększyć zainteresowanie diodą xD Krótko = BRAVO!
  12. Master

    Cudo od emotiv

    Witam! Chciałbym zarzucić dość ciekawym linkiem do strony firmy emotiv, która zajmuje sie w tworzeniu kontrlolerów. Ale nie "byle jakich" 😃 są to najwyższej klasy kontrolery zakładane na głowe 😃 każdy z was pewnie czytał już o takim czymś lecz niestety we wrześniu tego roku firma nintendo miała udostepnić taki hełm jako pad do wii lecz niestety ludzie przestali się tym interesować i wszelkie słowa o tym znikneły... A oto link Emotiv 😃 I ich hełm 😋
  13. Ikar 😉 jedyne co mnie się przydało 😃
  14. Master

    Rogun

    Ten sympatyczny robot humanoidalny to dzieło koreańskiej firmy KornTech. Robot jest produkowany pod nazwą Rogun i ma wiele przydatnych funkcji. Choć jest niewielki 100cm wysokości to umie precyzyjnie rozpoznawać twarze, dzięki kamerom i profesjonalnemu oprogramowaniu. Co więcej potrafi swobodnie poruszać się na dwóch nogach, ostrzegać domowników gdy ktoś włamie się do domu i może na swoim brzuchu wyświetlać filmy. Poza tym robot poprzez telefon komórkowy w każdej chwili potrafi przesłać obraz z domu właścicielom. Niestety robot nie jest produkowany masowo, zainteresowani muszą złożyć specjalne zamówienie. Źródło : Twój Robot
  15. Master

    Dziewczyny na dioda.com.pl

    Heh... tak jak powiedział ikar... To zależy od osoby... Jednak i tak ponad 90% kobiet nie zna się na elektronice 😉 więc niestety odpowiedź nie 😋😉 [chodź występują wyjątki 😋]
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.