Skocz do zawartości

manter2

Users
  • Zawartość

    6
  • Rejestracja

  • Ostatnio

O manter2

  • Urodziny 08.11.1999

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Zakopane

Osiągnięcia użytkownika manter2

Młodszy odkrywca

Młodszy odkrywca (3/19)

  • Za 5 postów
  • Młodszy Juror
  • To już rok!
  • To już 5 lat!
  • To już 10 lat!

Odznaki

0

Reputacja

  1. manter2

    Mechanika

    Dziękuje wam za pomoc 🙂
  2. a Jak Ktoś Nie ma Ogródka 😃 Ale chodzi o to po co budowac Bunkry ❓ Skoro można zrobic sobie armie robotów z karabinami Itd 😃 😅😅 __________ Komentarz dodany przez: Sabre Wyczerpałeś moją cierpliwość na dziś, gratuluję. Popraw proszę pisownię!
  3. manter2

    Mechanika

    No to dawaj ten kursik 😃 Ale Tez potrzebne mi sa nazwy 😃
  4. manter2

    Mechanika

    Chodzi mi o jakies Nazwy silnikow jakies podstawy itp! __________ Komentarz dodany przez: Sabre W jakim celu piszesz każdy wyraz z dużej litery? Już ci pisałem, że to nie forum o pokemonach. Popraw to proszę.
  5. Czesc Jestem kompletnie zielony i dlatego pisze tutaj O elektronice troche wiem ale nic o mechanice (Jakies podstawy itp) Wiec prosze was a byscie mi cos napisali na ten temat czy cos 😅 chodzi mi o nazwy 🙂 nazwy silnikow , czujnikow Itd. Z gory Dziekuje 😉❗ Wiem jest zakladka mechanika ale napisalem to Tutaj poniewaz jestem zielony i chodzi mi tylko o podstawy ;] __________ Komentarz dodany przez: Sabre Przede wszystkim dioda to nie forum o pokemonach, popraw proszę wielkość liter.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.