Skocz do zawartości

Kanday

Users
  • Zawartość

    91
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    2

Kanday zajął 1. miejsce w rankingu.
Data osiągnięcia: 29 października 2008.

Treści użytkownika Kanday zdobyły tego dnia najwięcej polubień!

O Kanday

  • Urodziny 11.04.1993

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Białystok

Osiągnięcia użytkownika Kanday

Entuzjasta

Entuzjasta (7/19)

  • To już 15 lat!
  • Za 5 postów
  • Za 25 postów
  • To już rok!
  • To już 5 lat!

Odznaki

5

Reputacja

  1. Mógłby ktoś wstawić płytke projektu m8 z wyswietlaczem wraz z elementami? Już nie trzeba poradziłem sobie jakby ktos mial ten sam problem tu jest program do otworzenia pliku z rozszerzeniem .lay TUTAJ
  2. "Przed przystąpieniem do instalacji sterownika należy zrestartować komputer i w trakcie ładowania systemu nacisnąć F8, aby wejść do menu wyboru trybu startowania windows 7. Należy wybrać opcje, która umożliwia instalowanie sterowników bez podpisów cyfrowych (u mnie ostatnia na liście). Po poprawnym wgraniu firmwareu do programatora podłączamy go do maszyny z windowsem 7 x64 i oczekujemy na komunikat, że urządzenie nie zostało zidentyfikowane. Włączamy menadżera urządzeń, klikamy prawym przyciskiem na niezidentyfikowane urządzenie "usbasp" i wybieramy opcję aktualizacji sterownika (Update driver software). Wybieramy opcję instalacji sterownika z dysku i wskazujemy na lokalizację sterownika na hd. Po paru chwilach nasz usbasp jest gotowy do użytku." Źródło: Klik [ Dodano: 07 Cze 10 10:06 ] Mnie to pomogło mam nadzieje że Tobie również pomoże.
  3. Kanday

    atmega16 się resetuje

    $regfile = "m16def.dat" $crystal = 1000000 Config Portb = Input Portb = &B00000000 Config Portd = Output Portd = &B0000000 Do If Pinb.0 = 1 Then Toggle Portd.6 End If Loop End Mruga bo nie ustaliłeś na jaki czas program ma sie zatrzymać, wiec odrazu przeskakuje do kolejnej instrukcji. spróbuj If Pinb.0 = 1 Then Toggle Portd.6 Waitms 500 End If Jeżeli dioda będzie mrugać bez przyciskania to znaczy ze wejscie jest źle ustawione.
  4. Kanday

    Stowarzyszenie Robotyków

    Najpierw zgromadźcie ludzi bo na marzeniach i gdybaniu nic się nie uda. Tak pozatym jestem z Białegostoku i jestem zainteresowany waszym pomysłem 🙂
  5. Postujecie nie na temat. Przestańcie offtopować i ostrzeżenie wszystkim! Proszę o zamkniecie tematu.
  6. Kanday

    Robot nie działa :(

    Ja miałem ten sam problem. Okazało się że napięcie było złe.
  7. Kanday

    Robot nie działa :(

    Pewnie coś z zasilaniem albo procek spalony. Tak pozatym to w regfile nie "2313def.dat" tylko poprostu "attiny2313.dat"
  8. Pewnie w przyszlości znajdzie to zastosowanie w grach bardziej interaktywnych 🙂 zamiast chodzić przyciskami WSAD`em (w,s,a,d) gra staje się bardziej ciekawsza i może zniknie problem otyłości dzieci siedzacych tylko przed kompem...może.
  9. Kanday

    Wartość rezystorów

    R1 - 510 ohm R2, R4, R6 - 10 000 ohm R3,R5 nie wiem do po co ograniczac prad w silnikach i wydaje mi sie ze ten schemat nie bedzie dzialac jak bys tego chcial. Line follower powinien miec minimum 3 czujniki, a nie 1.
  10. Kanday

    Układ LM386

    To jest ten sam układ. I traktujcie takie rzeczy z małym dystansem bo nie zawsze jest to aż tak ważne jedynie czlowiek sie martwi takimi problemami na zapas i szuka odpopowiedzi.
  11. Kanday

    [Światłolub] L293D

    Przy stabilizatorze też nie ma wezłów tam gdzie sa kondensatory i tam gdzie w stabilizatorze jest input i output jest linia ciagla chyba je podlaczyłeś co dana wyjściu 9v.
  12. Jak widać użył pleksi i servo mechanizmow.
  13. Kanday

    co kupić?

    Jak na poczatek to radze Ci kupić Płytka Stykowa i zamiast wydawania pieniedzy na rozne narzedzia i podzespoly elektroniczne duzo czytaj. Jezeli w ogole nie masz pojecia o elektronice to kup czasopismo "Elektronika dla nieelektronikow 1/2006"
  14. Racja ale pewnie wykorzystał to co miał pod ręką 🙂
  15. Treker no nie sadze ja juz rozkminilem bascoma i zrobilem magiczna kóle z edw tylko,ze zamiast 20 diod dalem 1 diode w kazdym pinie i wszystko dziala jak zechce po zmianie kodu a Ikara kurs do dzis mi nie dziala a magiczna kola jest o wiele trudniejszym projektem jezeli chodzi o sam kod.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.