Skocz do zawartości

KamilK2004

Użytkownicy
  • Zawartość

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Programuję w
    python, c++

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

Osiągnięcia użytkownika KamilK2004

Młodszy odkrywca

Młodszy odkrywca (3/19)

  • To już rok!
  • Młodszy Juror

Odznaki

1

Reputacja

  1. Wiem, że to już dość stary post ale pisanie w terminalu, za każdym razem jak chcemy uruchomić transmisję jest trochę uciążliwe, więc poniżej zamieszczam kod (w pythonie), który to ułatwia. import os audio = input("Enter name of audio file: ") freq = input("Enter frequency (in MHz): ") ps = input("Enter name of FM station to be displayed: ") rt = input("Enter description of FM station to be displayed: ") #print("sudo ./pi_fm_rds -audio " + audio + " -freq " + freq + " -ps " + '"{}"'.format(ps) + " -rt " + '"{}"'.format(rt)) os.system("sudo ./pi_fm_rds -audio " + audio + " -freq " + freq + " -ps " + '"{}"'.format(ps) + " -rt " + '"{}"'.format(rt)) Linijka z print jest używana do testowania. Program ten wrzucamy do folderu /PiFmRds/src i włączamy przez python3 [nazwa pliku].py
  2. Mam pytanie wiem że na Raspberry pi da się zainstalować androida ale mi się wciąż nie udaje czy będzie pokazane jak to zrobić?
  3. Świetny kurs. Teraz czekam już tylko na kurs Raspberry Pi.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.