Skocz do zawartości

Kalisto

Użytkownicy
  • Zawartość

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia użytkownika Kalisto

Aktywny debiutant

Aktywny debiutant (2/19)

  • Młodszy Juror
  • To już rok!
  • To już 5 lat!

Odznaki

0

Reputacja

  1. WItam serdecznie. Prosze o pomoc/podpowiedź bardziej doświadczonych kolegów. Mam problem jak dodać w prawidłowy sposób-tak żeby działało - płytkę stm32 BluePill do eclipse? Próbowałem utworzyć własnoręcznie przy użyciu menu nowego projektu ale to chyba nie tędy droga.
  2. Ja sobie w inny sposób poradziłem. Mam ten stary mostek co kolega, napisałem poprostu funkcje które sterują dwoma pinami. I mam funkcje start, stop, lewo i prawo. I korzystam z kodu z kursu do sterowania robotem. Można? Można!
  3. Widzę że temat jeszcze żyje, więc dołączę się z nietypowym pytaniem, jak w arduino zrobić parsowanie danych z bluetootha, mam apkę w tel która wysyła przez bt dane w jakimś tam formacie i teraz jak z tego wyciągnąć liczby do sterowania robotem (np pwm silników albo impulsy do serwa?) a może gdzieś to jest opisane na formum, jeśli tak to proszę o info gdzie szukać? Dziękuję serdecznie za każdą podpowiedź.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.