Skocz do zawartości

jakub.niechcial

Użytkownicy
  • Zawartość

    16
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Polska
  • Zawód
    Student
  • Moje zainteresowania:
    Robotyka, Informatyka, Narty

Osiągnięcia użytkownika jakub.niechcial

Odkrywca

Odkrywca (4/19)

  • Za 5 postów
  • To już rok!
  • To już 5 lat!
  • To już 10 lat!

Odznaki

1

Reputacja

  1. Turbo mamy 6, Standard 14 🙂 Uchylimy rąbka tajemnicy: będzie drużyna A - marki ASUS, Amazon i Apple 🙂 Jutro na FB cała rozpiska, zapraszam! 🙂 No i wciąż zapraszam do rejestracji - mieliśmy zamykać we wtorek (jutro), ale zostawimy ją do czwartku bo ciągle ktoś się dopisuje i na pewno jeszcze nie jeden się dopisze. Zaznaczam tylko, że koszulki są tylko dla 80 osób, więc mogą się skończyć do czwartku. Ale za to catering dla 150, więc nie zabraknie! 🙂
  2. Nie można tego podejrzeć online, ale na tę chwilę mamy - któraś z nich Cię interesuje czy tak ogólnie? Dodam również, że ustaliliśmy ostatecznie kształt nagród na Festiwalu Robotyki Cyberbot. Mam nadzieję, że przypadną wam do gustu - do zobaczenia jutro na naszym Facebooku 🙂
  3. Kompletnie wypadło mi to z głowy - powinniśmy poprosić Cię o zmianę notki i wpisu w kalendarzu już dawno temu. Nie będziemy organizować LF z przeszkodami ponieważ zdecydowaliśmy się podzielić LF na turbo i standard i póki co nie jesteśmy w stanie zapewnić odpowiedniej przestrzeni i organizacji na to wszystko. Podsumowując - przepraszam za zamieszanie, ale LF z przeszkodami nie będzie. Przy okazji proszę również o usunięcie tej konkurencji z naszej notki i wpisu w kalendarzu.
  4. Zgodnie z obietnicą publikujemy harmonogram: http://cyberbot.put.poznan.pl/Harmonogram_2014.pdf Przypominam jeszcze raz o rejestracji pod tym adresem: http://cyberbot.herokuapp.com/ Jakby były jakieś problemy to dawajcie znać 🙂
  5. Funkcja kill nie jest wymagana 🙂 @Treker: rzeczywiście, mieliśmy błąd. Dzięki za informację - już poprawiliśmy. Na dniach udostępnimy szczegółowy harmonogram. Natomiast po majówce będziemy mieli rozpisane już nagrody dla poszczególnych konkurencji. Mam nadzieję, że was nie zawiodą 🙂 No i najważniejsze co do nagród - w tym roku bez podatku! 🙂
  6. Hej wszystkim! W Poznaniu ruszyła rejestracja - zapraszamy do zapisywania się pod tym linkiem (czasami chwilkę trzeba poczekać aż się załaduje, jakieś 15 sekund): http://cyberbot.herokuapp.com/ Na rejestrację jest czas do 10. maja. Co prawda planujemy nieco go przedłużyć, ale osoby które do tego czasu się zarejestrują będą miały na 100% darmowy poczęstunek w takiej samej formie jak rok temu (zupa, bagietka, sok). Jakbyście mieli jakieś pytania to piszcie tutaj - postaramy się odpisywać codziennie 🙂 Niedługo puścimy również trochę więcej informacji o nagrodach. PS. Statuetki będą jak co roku, a co więcej - zarówno dla kategorii Line Follower turbo jak i Line Follower standard 🙂
  7. Dostałem informację, że aplikacja nie chce się pobrać na niektóre telefony. Wiem, że na Xperii Arc S, Galaxy S Plus i Galaxy SII działa. Jeśli wam nie zadziała tutaj jest link do pliku *.apk na Dropboxie: https://www.dropbox.com/sh/jex0hytvm0ctp3v/izJbyy6NuA
  8. Jeśli chodzi o rejestrację to wysyłać e-mail na sumo@put.poznan.pl. Minusem rejestracji po terminie zamknięcia formularza jest niemal pewny brak koszulki i możliwość braku bufetu (wzięliśmy mały zapas, ale już kilka osób się dorejestrowało). Zapraszam 🙂 EDIT: Wrzuciliśmy dzisiaj aplikację do Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.blerdo.cybairbot2012&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5ibGVyZG8uY3liYWlyYm90MjAxMiJd Jest oczywiście bezpłatna i posiada aktualnie taką funkcjonalność jak: - harmonogram, - plan Centrum Wykładowego PP (miejsce zawodów) wraz z oznaczeniami, gdzie odbędą się jakie konkurencje - opisy konkurencji - wskazówki dojazdu na Politechnikę Poznańską - dane kontaktowe - sekcję sponsorów i patronów medialnych. W dniu zawodów uruchomimy pobieranie aktualnych wyników wszystkich pojedynków z serwera CybAiRBot 2012. Zapraszam do instalowania 🙂
  9. Mapa będzie wydrukowana na broszurce informacyjnej rozdawanej w czasie zawodów. Z tym w kieszeni nie powinniście się zgubić 🙂 EDIT: Pracujemy też nad aplikacją na Androida, w której będzie mapa, aktualne wyniki, harmonogram i kilka dodatkowych informacji. Pracujemy, więc jeszcze jej nie ma, ale jeśli zdążymy to umieszczę tu informację.
  10. Ciężko powiedzieć dokładnie, ale spodziewałbym się godziny 16-17.
  11. Regulamin zostanie oczywiście napisany, tak aby jasno określone były zasady zabawy. Jako że z tym regulaminem się nie spieszy, ponieważ jestem pewien, że i tak przygotujecie swoje minisumo na zawody, pojawi się on w ciągu kilku tygodni. Na pewno przed końcem kwietnia. Dzięki za słowa uznania 🙂 Co do wykonania ringów - jutro wrzucę konkrety, bo muszę podpytać jak to wygląda.
  12. hungrydevil, jeśli wychodzisz z taką inicjatywą to my spełniamy twoje oczekiwania 🙂 Zorganizujemy to nie jako osobną kategorię, ale jako wspólną zabawę dla uczestników minisumo. Podczas porannego rozdawania pakietów startowych dla każdego uczestnika odbędą się zapisy na deathmatch minisumo, który rozegrany będzie w godzinach popołudniowych przed finałem sumo (ale po finale minisumo, tak aby nikt nie ryzykował podium 🙂). Godzina będzie konkretnie określona, więc nikogo to nie ominie. Zwycięzcy deathmatchu dostaną pamiątkowe dyplomy oraz oczywiście świetną zabawę 🙂 Tak jak wspomniałem, zapisy odbędą się przy rozdawaniu pakietów startowych, więc zapraszam, aby najpierw zarejestrować się w kategorii minisumo.
  13. Konkurencja będzie - to już oficjalne, pomimo że na stronie nie widać jeszcze na ten temat żadnych informacji. Rejestracja na konkurencje nanosumo otwarta będzie, jak uda nam się naskrobać regulamin i zmodyfikować formularz - to zajmie maksymalnie kilka dni. Co do terminu rejestracji - jeszcze nie ustaliliśmy konkretnej daty, ale możecie spokojnie rejestrować się do 10. maja - rejestracja zakończy się najprawdopodobniej dwa tygodnie przed zawodami 🙂
  14. Dzisiaj udało nam się ustalić dokładne szczegóły co do konkurencji freestyle. Otóż serdecznie zapraszamy wszystkich do pokazu wszelkiej maści robotów w konwencji konkurencji freestyle. Kategoria ta sędziowana będzie przez publiczność - każdy odwiedzający będzie miał możliwość zagłosować na jego zdaniem najciekawszą konstrukcję. Oczywiście każdy z Was, kto przywiezie swojego robota, będzie traktowany jak zawodnik - czeka na was bufet, dyplomy, upominki oraz specjalnie przygotowane dla was stoisko prezentacyjne. Nagroda rzeczowa czeka zwycięzce konkursu publiczności, a każda inna drużyna dostanie dyplom uczestnictwa. Rejestracja odbywa się poprzez formularz na stronie! Chciałbym również zaznaczyć, że trwają aktualnie rozmowy z bardzo życzliwym użytkownikiem small-man i liczymy na to, że konkurencja nano sumo jednak zagości na deskach festiwalu CybAiRBot 2012. --- EDIT --- Strona jest już aktywna. Rejestracja ruszyła i zapraszam do rejestracji 🙂
  15. Przykro mi, ale niestety nie będzie takiej możliwości w tym roku. Na pewno natomiast konkurencja ta pojawi się w przyszłym roku. Zapraszam w imieniu organizatorów do udziału w jednej z trzech konkurencji, które się odbędą, a w przyszłym roku zapraszam na nanosumo 🙂
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.