Skocz do zawartości

jak111

Users
  • Zawartość

    6
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Kędzierzyn

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

Osiągnięcia użytkownika jak111

Młodszy odkrywca

Młodszy odkrywca (3/19)

  • Za 5 postów
  • Młodszy Juror
  • To już rok!
  • To już 5 lat!
  • To już 10 lat!

Odznaki

0

Reputacja

  1. jak111

    Sirius-G

    Trafiłem na tego robota przez wpis o konkursach. Nie rozumiem dlaczego trzecie miejsce. Estetyka to trobiazg,- ale przy jego działaniu i dokładnej publikacji. Robotów tego typu jest mniej, niż line followerów, więc czemu się tego nie promuje???
  2. Armir ,,yenka'' to nazwa? [ Dodano: 12-04-2011, 18:29 ] Armir juz znalazłem. Dzięki. Jeszcze go nie pobrałem. Nie będę miał problemów z rozgryzieniem go? Na jakim poziomie muszę znać angielski?
  3. Nie wiem gdzie o to zapytać, a nie chcę dodawać nowego tematu, bo robi się bajzel, forum traci przejrzystość. Więc pytam: Czy w internecie są tanie, w 100% legalne programy do projektowania i sprawdzania działania układów scalonych? Zależy mi na wersji polskojęzycznych. Czy ktoś może mi coś takiego polecić? Proszę tylko o nazwę programu, nie o link, choć i ten by się przydał. Nie interesują mnie linki do Chomikuj.pl !!! __________ Komentarz dodany przez: Nawyk Wydzieliłem do nowego tematu. To poruszanie kilku(nastu/dziesięciu) zupełnie różnych wątków w jednym temacie przyczynia się do powstawania bałaganu i nie można potem niczego znaleźć. Następnym razem pamiętaj: nowy problem (dotyczący innego zagadnienia) = nowy temat (chyba, że podobny temat już istnieje).
  4. Bardzo fajny, dobrze jeździ i co najważniejsze: nie ma problemu z estetyką. Pomysłowa obudowa, jeden z nielicznych światłolubów, który nie wygląda jak puszka po konserwach z bardzo nowoczesnymi częściami od składaka. Kable nie poplątane. Widać, że nie zrobiony za pomocą niezwykle precyzyjnej ciupagi. Gratulacje. Masz piwko. [ Dodano: 11-02-2011, 14:13 ] A co do line followera to wymyśliłem sposób, w jaki bez zmian w schemacie można zmienić go na niego przerobić. Będzie on jeździć po białych liniach. Kierujesz fototranzystory ku podłodze, w podwozie montujesz diodę lub małą latareczkę. Fototranzystory i źródło światła musisz skonfigurować tak, aby do czujników trafiało tylko światło odbite.
  5. Skiper Dzięki. Już się zapoznaje. Stawiam piwo.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.