Skocz do zawartości

[Herr Qrczak]

Users
  • Zawartość

    64
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    1

[Herr Qrczak] zajął 1. miejsce w rankingu.
Data osiągnięcia: 9 lutego 2011.

Treści użytkownika [Herr Qrczak] zdobyły tego dnia najwięcej polubień!

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

Osiągnięcia użytkownika [Herr Qrczak]

Entuzjasta

Entuzjasta (7/19)

  • Za 5 postów
  • Za 25 postów
  • To już rok!
  • To już 5 lat!
  • To już 10 lat!

Odznaki

3

Reputacja

  1. [Herr Qrczak]

    Schemat do LF

    Nie zakładając nowego tematu: Czy można aku 2 Li-Polymer (jeden 3.6V 900mAh; drugi 3.7V 1000mAh) połączyć tak jak baterie (szeregowo): ❓ ❓
  2. Witam ponownie. Drobne pytanko: Czy ten programator http://allegro.pl/programator-avr-usb-z-podstawkami-isp-telwis-i1548488611.html (PROGRAMATOR AVR USB Z PODSTAWKAMI + ISP - TELWIS Użytkownik:Telwis) będzie dobry ❓
  3. [Herr Qrczak]

    Schemat do LF

    Prąd dla L298: Stały: 2A; Max. chwilowy 3A
  4. [Herr Qrczak]

    Schemat do LF

    Więc co proponujesz? ps. Pod jakim względem będzie za słaby? Poboru prądu? [EDIT] Może użyć L298 ❓
  5. Mam pytanko do nes86 na temat praw autorskich: Czy mógłbym powzorować się na kształcie przedniej płytki ❓ Bardzo fajnie wygląda i pomaga w wykrywaniu ostrych zakrętów. Pytam się bo nie chcę nielegalnie kraść cudzych pomysłów.
  6. [Herr Qrczak]

    Schemat do LF

    A w którym miejscu proponujesz dać LED-y ❓ Co miałby obsługiwać?
  7. [Herr Qrczak]

    Schemat do LF

    Pod tym kątem nie popatrzyłem. Masz świętą rację. To był mój pierwszy schemat więc trochę namieszałem. Jak będę miał czas i będzie mi się chciało to poprawię.
  8. [Herr Qrczak]

    Schemat do LF

    Sorki, poprawie. Robiłem to parę godzin i tak jakoś to wyszło. [ Dodano: 26-03-2011, 08:13 ] Poprawiłem. Wiem, że to(poniżej) jest dobrze: ➕ Ale czy można zamiast 6 rezystorów zastosować jeden ❓ :
  9. [Herr Qrczak]

    Schemat do LF

    Witam ponownie. Zrobiłem swój schemat na podstawie tego(poniżej) tylko pozbyłem się kilku rzeczy m.in. paru rezystorów... ➡️ ...no i mam pytanie czy 1) schemat jest dobrze zrobiony 2) bez tych paru rezystorów będzie ok ❓ Mój schemat:
  10. [Herr Qrczak]

    Tanie Silniki

    Ja osobiście polecam ci serwa HXT900. Tanie i dobre, na allegro dostaniesz za 15zł/szt.
  11. Próbuję się uczyć BASCOMA ale nie mam zielonego pojęcia o programatorach i o tym wszystkim.
  12. Witam. Chciałbym zrobić LineFollower'a programowanego przeze mnie. Chcę użyć 6 czujników KTIR0711S, Attiny2313 i silników pololu HP. Czym ma ktoś jakiś jak najprostszy schemat ❓ __________ Komentarz dodany przez: Treker Kolega jest coraz bliżej 3 ostrzeżenia...
  13. Jak już napisałem to miał być LF. Jak tylko dojdą części to podmienię je i będzie. [EDIT] W sumie patrząc to wszystko to jest to samo(nie licząc paru zmian) tylko inne obudowy bo w każdej było coś nie tak.
  14. Witam. Oto mój nowy światłolub Traktor'zak. W sumie zrobiłem go przez przypadek, gdyż ta obudowa miała być dla LF[bEAM] lecz przez nieuwagę spaliłem jeden transoptor CNY70 no i wsadziłem w tą obudowę stary układ od HodRodHAMMER . Części wiadomo, to samo co w HodRodHAMMER . ➕ Koła zmieniłem na zrobione z nakrętek od nutelli owinięte taśmą izolacyjną(postaram się zmienić bo się ślizga). ➕ 6 baterii AA zamieniłem na aku Li-Polymer 3.6V 900mAh z telefonu ➕ w środku więcej miejsca no i ułatwiony dostęp ➕ odpalany ze stacyjki Kilka fotek: Filmik dodam jutro albo w czwartek.
  15. 12V możesz podłączyć spokojnie o ile silniki wytrzymają. Ale żeby to ruszyło musisz zrobić przekładnię.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.