Skocz do zawartości

Hazzel

Użytkownicy
  • Zawartość

    2
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia użytkownika Hazzel

Debiutant

Debiutant (1/19)

  • To już rok!

Odznaki

0

Reputacja

  1. niestety mam dokładnie to samo co ty i także 3 razy próbowałem wszystkiego co było wymieniane na forum , gdybyś znalazł rozwiązanie to bardzo proszę podziel się nim bo ja już kompletnie nie mam pomysłu ... może więcej jest takich osób? albo ktoś rozwiązał problem? czytałem gdzieś w necie że ktoś rozwiązał problem poprzez reinstall OS'a, zobaczę czy na linuxie będę tez miał taki problem. Na razie używał firmware Hal Cube z kursu dla F4(spokojnie go przystosujesz do F1) ponieważ trochę mi się spieszyło z zaprogramowaniem. ponawiam pytanie znalazł ktoś rozwiązanie tego problemu?
  2. Witam, czytam ten wątek już 3 raz i dalej nic a mianowicie mam problem z instalacja firmware StdPeriph. Robiłem tak jak było opisane wcześniej. Niestety nic to nie dało. Próbowałem z administratorem i bez, z włączonym antywirem i z wyłączonym. Czy ktoś jest mi wstanie powiedzieć co źle robię? --------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Osobiście sprawdzałem to na platformie x64 i Windows'ie 7 jak i 8.1 z zainstalowaną Javą (najnowszą) x86. Wszystko działa jak powinno, żadnych problemów. Pozdrawiam, Adam. Dołączam SS: /////////////////////////////edit Poradziłem sobie z programowaniem płytki użyłem bibliotek Cube(z kursu dla płytek F4). Niestety z StdPeriph dalej występuje problem nie widzialności firmware.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.