Skocz do zawartości

Gut6

Użytkownicy
  • Zawartość

    5
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia użytkownika Gut6

Młodszy odkrywca

Młodszy odkrywca (3/19)

  • Za 5 postów
  • To już rok!
  • To już 5 lat!

Odznaki

1

Reputacja

  1. Dzięki. Chyba jednak jest to te 5 sekund bo policzyłem. Po wykryciu braku ruchu alarm włączy się ponownie dopiero po 5 sekundach. Przynajmniej wiem już o co w ogóle chodzi. 😉 Wcześniej myślałem, że to może jakiś wadliwy czujnik.
  2. Czy to jest też tak, że po przejściu w stan niski czujnik czeka tyle samo co w stanie wysokim aż zacznie rejestrację kolejnego stanu? Mam często tak, że jeśli wykryje ruch, potem zmieni stan na brak ruchu to jeśli od razu znowu ruszam ręką to już tego nie wykrywa. A jeśli 'dam mu odpocząć' na parę sekund to znowu zaczyna łapać ruch poprawnie.
  3. Pobawiłem się trochę tą listwą. 😉 Założenie było takie żeby stworzyć maksymalnie zbliżoną animację do tej z KITTa z Nieustraszonego. Efekt:
  4. Super. 🙂 Żeby czekanie się nie dłużyło zatrzymałem się na listwie żeby spróbować zrobić animację taką jaką miało światło z przodu KITa z Nieustraszonego z Hasselhoffem 😉
  5. Łooo Panie Treker, ale mnie zrobiłeś! Podjarany Arduino i pierwszym kursem zakupiłem sobie drugi zestaw i robię, robię, a nagle patrzę - nie ma dalszej części! 😋 Możemy poznać jakąś przybliżoną datę kiedy będzie? 😉
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.