Skocz do zawartości

drukarz

Users
  • Zawartość

    129
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    6

drukarz zajął 1. miejsce w rankingu.
Data osiągnięcia: 16 lutego 2013.

Treści użytkownika drukarz zdobyły tego dnia najwięcej polubień!

O drukarz

  • Urodziny 29.06.1985

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    z PCB
  • Zawód
    elektronik
  • Moje zainteresowania:
    elektronika

Osiągnięcia użytkownika drukarz

Eksplorator

Eksplorator (8/19)

  • Za 25 postów
  • Za 5 postów
  • Za 100 postów
  • Młodszy redaktor
  • Młodszy konstruktor

Odznaki

17

Reputacja

  1. Część dalsza porządków;) Konwerter Ftdi za pomocą którego można sobie zrobić rsa jak ktoś nie ma w komputerze. To tak jakby ktoś nie wiedział. Znalazłem jedną sztukę. Cena wywoławcza 20zł😉
  2. Kolejna sprawa do sprzedania;) z okazji porządków;) Posiadam JTAGa lock- pick i wala się u mnie już długo długo i jakoś nie mam czasu go nawet poskładać. Jako że moje plany na przyszłość się nieco zmieniły to go nie potrzebuje. Jakby ktoś nie wiedział co to dokładnie to szukać na elektrodzie. Cena na PW.
  3. Sprzedam moduł GPS taki jak z linka: http://www.maritex.com.pl/pl/shop/productInfo/ggid/10521/pid/12988/page/1/backurl Używałem go do kilku konstrukcji i sprawuje się pięknie:) transmisja danych po rs. Szybko startuje i to nawet w budynkach. Cena 50zł. Posiadam jedną sztukę. Jeśli będzie taka potrzeba to mogę pomoc w uruchomieniu.
  4. Witam kolegów. Posiadam moduły odbiorcze na 433.92MHz Telecontrolli. Są to moduły RR4. Posiadam 5sztuk. Sprzedam za 15zł sztuka. Leżą u mnie i raczej ich nigdzie nie wykorzystam. Więcej na PW. Zapraszam. Edit Znalazłem jeszcze nadajnik rt11. gratis do 5sztuk;) osobno 20zł.
  5. Witam. Temat bardzo ciekawy:) Spotkałem się z SMA na Politechnice Śląskiej jakieś 5 lat temu. Pamiętam że wtedy był duży problem żeby to dostać. Ale mieli wtedy kilka robotów właśnie z wykorzystaniem nitinolu. Używał ktoś tego kiedyś?😉
  6. Elvis, można zamówić ale cena 370zł netto to trochę dużo jest uważam. A to się też liczy. Nie ma sensu wydawać 400zł skoro można to zrobić przynajmniej o połowę taniej.
  7. Witam ponownie. Kolejna książka która mi się nie przyda. W stanie bardzo dobrym. Praktycznie wygląda jak nowa. Już się mi wysłużyła;) Polecam. Cena ok 35zł. Pozdrawiam.
  8. Witam. Może znajdzie się ktoś komu potrzebne katalogi układów cyfrowych? Pytania itp itd na PW proszę. Cena ok 35zł za jedną część. Możliwość negocjacji ceny;) Pozdrawiam.
  9. Witam. Sprzedam kit AVT 2250. Jest to mikrokomputer edukacyjny dla mikrokontrolerów 8051. U mnie leży i się marnuje. Swoje zadanie już spełnił. Interesuje mnie kwota ok 100zł. Propozycje i dalsze info na PW. Pozdrawiam.
  10. Co dalej z hurtowym zamawianiem PCB? Chętnych brak? Ja się piszę na to. Ktoś jeszcze?
  11. drukarz

    W jakim języku programujecie

    rezolut, kiedy to tylko tak strasznie wygląda. Naprawdę nie umiesz tego zrozumieć czy po prostu jak widzisz takie coś to Ci si odechciewa;)
  12. Po kilku nieudanych próbach zrobienia płytki termotransferem (za dużo cenkich ścieżek;) byłbym "za" o ile cena nie będzie kosmiczna.
  13. A macie jakieś materiały na ten temat? Im więcej tym lepiej:)
  14. W przyszłym tygodniu próbuje trawić sam tą płytkę😉 FT232 wcale nie jest taki ciężki do lutowania:) wystarczy trochę pasty i zwykła kolba z cienkim grotem.
  15. No to wstawiasz instrukcje case i trzy opcje. Jeden klawisz, drugi i oba na raz.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.