Skocz do zawartości

Dawid 95

Users
  • Zawartość

    163
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Moje zainteresowania:
    Robotyka

Osiągnięcia użytkownika Dawid 95

Eksplorator

Eksplorator (8/19)

  • Za 100 postów
  • Za 5 postów
  • Za 25 postów
  • Aktywny twórca
  • Młodszy Juror

Odznaki

0

Reputacja

  1. Dawid 95

    Ogólnie o robotach MicroMouse

    Witam, mam dosyć dziwne pytanie odnośnie czujników. Czym się kierować przy ich wyborze? Co do długości fali wszystko jasne, ale na co jeszcze zwracać uwagę? Kupię kilka różnych rodzajów i będę testował. Ogólnie chodzi o to czy wybór diody i fototranzystora jest elementem kluczowym w mm.
  2. Witam, tak jak w temacie. Kupię kilka sztuk tego fototranzystora.
  3. Witam Tak jak w temacie. Mam na sprzedaż mało używane pololu 30:1 hp bez obustronnego wału. Cena za sztukę to 40 zł. Do tego 5 zł wysyłka. Zdjęć nie dodaję bo chyba każdy wie jak to wygląda. Na życzenie mogę dodać. Kontakt na pw.
  4. Witam ! Na sprzedaż mam używaną książkę Mikrokontrolery AVR język C podstawy programowania M. Kardasia, wydanie I z roku 2011, książka w bardzo dobrym stanie. Cena do negocjacji. Kontakt na e-mail. Pozdrawiam
  5. Turbina, opony, zębatki, ktiry, mostki sprzedane. Zostały 2 silniki Graupner Speed 320 wystawione na serwisie aukcyjnym za 29 zł z wysyłką.
  6. Niestety tak jak mówisz, ceny na allegro są całkiem wysokie. Przy obecnym kursie dolara na HK wyszłoby około 50 zł, ale niestety serwo jest niedostępne.
  7. Witam! Poszukuję serwa MG958 w miarę taniego do testów. Kontakt na pw.
  8. Witam! Mam na sprzedaż rzeczy, które miały posłużyć za budowę line followera. - Pololu HP 30:1 mało używane x2 - VNH3SP30 x2 nowe - Graupner Speed 320 x2 nowe - koła LEGO x2 nowe - przejściówka do kół lego na wał Pololu x2 używane - taśma FFC 20 pin raster 1mm nowe - HL149 21:1 x2 używane - mogę też sprzedać lf'a na części albo w całości bo działa, tylko 4 spośród 15 czujników nie działają Po więcej informacji na pw zapraszam, cena do uzgodnienia.
  9. Witam ! Mam na sprzedaż 3 nowe procesory STM32F103RBT6, cena za sztukę to 25 zł + 5 zł wysyłka. Kontakt poprzez e-mail. Stoi na serwisie aukcyjnym.
  10. Ja już nawet zaprogramowałem swojego STM'ka, Wszystko działa tylko miałem problemy ze sterownikami od ST-linka.
  11. Podawał ktoś z Was numer kontaktowy?
  12. Dzięki za wskazówkę z rezystorami Tolo, nie zauważyłem. Poprawię to bo faktycznie nie będzie to fajny efekt. Płytka z czujnikami zrobiona jest już nowa , główna też, jestem na etapie dokładnego sprawdzania tych płytek. Pewnie dzisiaj przyjdą pocztą zębatki z Wobitu, jeśli tak to niedługo się wytoczy koła z poliamidu.
  13. Nie było jeszcze nawet oficjalnego zakończenia konkursu.
  14. Najpierw dojdzie do limitu ( 1000) i dopiero będą wysyłać maile.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.