Skocz do zawartości

cyryllo

Użytkownicy
  • Zawartość

    73
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    1

cyryllo zajął 1. miejsce w rankingu.
Data osiągnięcia: 27 czerwca 2019.

Treści użytkownika cyryllo zdobyły tego dnia najwięcej polubień!

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Gdańsk
  • Zawód
    Informatyk
  • Moje zainteresowania:
    IT, Robotyka, Wędkarstwo, Żelowanie

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

Osiągnięcia użytkownika cyryllo

Entuzjasta

Entuzjasta (7/19)

  • Za 5 postów
  • Za 25 postów
  • Aktywny twórca
  • To już rok!
  • To już 5 lat!

Odznaki

4

Reputacja

  1. Produkcyjnie jak i cały czas rozwijamy i testujemy nowe urządzenia i rozwiązania. Napisz na iot@task.gda.pl i zapytaj lub nawet umów się na jakiś wywiad itd. 😉
  2. Tak korzystamy u nas w pracy na PG w TASK-u 😉 mamy też kila przekaźników w 3mieście. Projekt ttn jest chyba najlepszym rozwiązaniem póki co 😉
  3. Obudowa oficjalna jest dostosowana i kompatybilna. Co innego inne obudowy 😉
  4. Niestety ale ceny samych wyświetlaczy LCD są wysokie. Do tego dochodzi ten modul/konwerter z DSI na LVDS. Banana pi/pro ma to lepiej rozwiazane
  5. Hmm bardziej porównał bym to do maliny modułowej lub nowego produktu grupy lemaker Guitar http://www.lemaker.org/article-46-1.html
  6. Kończę budować podobnego robota jak Progressor 😉
  7. Wole poczekać jak już zaczną to sprzedawać. Najważniejsze jest to jakie będzie wsparcie i dokumentacja. Niestety ale na pulpit to się na 100% nie nadaje. Jeśli ktoś próbował używać pulpitu na tym i podobnych procesorach to rozumie. Jedynym dobrym przeznaczeniem to IoT 🙂
  8. Odroid C1 ma jeden minus. Strasznie się grzeje. Poza tym maszynka naprawdę wydajna, kończę własnie testy porównawcze C1 <> RPi2 <> BPi PRO A+ jest najlepsza do budowania mobilnych robotów. Jeśli ktoś bardzo potrzebuje sieciówki to można podłączyć przez usb. Największą zaletą RPi jest społeczność i dokumentacja 😋
  9. Lubie takie imprezy 🙂 Mało jest takich w Polsce. Choć niedługa ma być tego typu spotkanie w Gdyni o nazwie fre3make 🙂
  10. Głównie gąsienicowe małe produkcje. Jak zdążę to duży patrolowy robot gąsienicowy który buduje w pracy. Oprócz tego małą frezarkę CNC do PCB 😉
  11. Ja będę. Będę mieć swoje konstrukcje robotów oraz rozwiązania oparte o Banana Pi, AVR i Raspberry Pi
  12. Nowy wygląd bloga jest super. Ale aby pisać komentarze trzeba by przechodzić na forum to już nie kumam 😋 Ciekawy artykuł. Czekam na więcej.
  13. Dzięki. Jest to wszystko czego potrzebuję.
  14. Może zbyt proste pytanie ale zastanawiam się jak podłączyć układ czy to atmega32 lub Attiny85 do portu usb abym mógł mieć komunikację między komputerem a układem. Wiem że można by było użyć MAX232 ale wtedy potrzebował bym portu RS w kompie lub konwerter usb-RS. Widziałem schematy układów że ATtiny85 można podłączyć bez żadnych dodatkowych układów. Jest jakiś układ który mogę dolutować do układu aby podłączyć sam kabelek USB z komputera do układu? Za naprowadzenie będę wdzięczny.
  15. Ok więc się pomyliłem 🙂 Dzięki za odpowiedź.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.