Skocz do zawartości

AVT

Users
  • Zawartość

    10
  • Rejestracja

  • Ostatnio

O AVT

  • Urodziny 28.09.1995

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Łódź
  • Zawód
    uczeń

Osiągnięcia użytkownika AVT

Odkrywca

Odkrywca (4/19)

  • Za 5 postów
  • To już rok!
  • To już 5 lat!
  • To już 10 lat!
  • Młodszy Juror

Odznaki

1

Reputacja

  1. AVT

    stacja lutownicza zd 927

    dostałem to jako prezent "Pod Choinkę" i chciałem się tylko dowiedzieć. Moim zdaniem nie jest tak źle . Moja stacja ma 8W i rozgrzewa się w 1.5 - 2min
  2. AVT

    stacja lutownicza zd 927

    mam pytanie co sądzicie o tej stacji?? czy ktoś z was jej używał? Proszę o opinię Stacja lutownicza zd927 kris1963 (7959) http://allegro.pl/miniaturowa-stacja-lutownicza-zd-927-nowa-f-ra-vat-i1371523470.html __________ Komentarz dodany przez: Treker _allegro
  3. przed chwilą wróciłem . Bylem na tam od ~~ 17 do końca i powiem że wcale się nie nudziłem było bardzo ciekawie. porozmawiałem z Błażejem ( Zenon 2 ) może za nie długo uda mi się wrzucić zdjęcia kilka z aparatu a reszta z telefonu ( w aparacie bateria padła więc przepraszam za jakość fotek)
  4. to zaczyna się około 17:30 ale w którym miejscu centrum ? i tak pi razy drzwi o której trzeba się ustawić żeby coś widzieć?
  5. Jasne. A czy oprócz oglądania walk będzie można z wami face to face porozmawiać? Aha i mam pytanie czego będą dotyczyły te konkurencje, na które nie trzeba się zapisywać? bo do soboty zamierzam ukończyć Waldka i może go zabiorę. __________ Komentarz dodany przez: Nawyk Skoro masz dysleksję, to może warto rozważyć instalację Firefox'a? Domyślnie podkreśla na czerwono błędy podczas pisania tekstów
  6. mam pytanie ilu z was tam się wybiera i czy bedzie można was odróżnić od reszty uczestników?? sorry za błędy mam dys 😥
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.