Skocz do zawartości

avr_pic

Użytkownicy
  • Zawartość

    9
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Zawód
    niewolnik

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

Osiągnięcia użytkownika avr_pic

Odkrywca

Odkrywca (4/19)

  • Za 5 postów
  • To już rok!

Odznaki

0

Reputacja

  1. Witam Obliczam m n.p.m z ciśnienia atmosferycznego ciśnienie=(101325-cisnienie)/11.3; (poziom morza- dane z czujnika)/(11,3 hPa/100m) niby ok, ale jeśli pogoda u mnie się z mieni a w raz z nią ciśnienie, to obliczenia chyba szlag trafi 🙂
  2. Ja tam w takie bajki nie wierze 🙂 czyli informatycy na rynku pracy mają eldorado ? wątpię. Nie pracuję w tej branży ale w innych jest podobnie, niby ludzi brak, trąbią o tym a prawd jest całkiem inna.
  3. avr_pic

    Ładowanie li-ion

    Problemem były połączenia złożone na "pająka" słabe styki, po zlutowaniu układu wszystko działa prawidłowo.Artykuł już czytałem, niezły:) układ tam zaprezentowany działał jak powinien.Tu chce mieć regulacje cyfrową,do tego możliwość rozładowania ogniwa i nie wiem czy nie przejdę na sterowanie PWM, tyle że DAC wydaje mi się bezpieczniejszy 🙂
  4. avr_pic

    Ładowanie li-ion

    Zmontowałem układ który nie działa 🙁 jeśli usunąć ogniwo i podpiąć amperomierz mam około 1A czyli ok, kiedy wpinam ogniwo tak jak na schemacie prąd spada do 100-200 mA.Napięcie na ogniwie 3.6V.
  5. Witam Gdzie w tym rozwiązaniu jest rażący błąd konstrukcyjny ? 🙂
  6. avr_pic

    Komunikacja na duże odległości

    Moduł radiowy HC-12 433MHz jest uroczy:) proste sterowanie i 1km zasięgu.
  7. Ee tam, fantazjować każdy może. Teoretycznie wystarczy kilka czujników garść silniczków i można stworzyć Robocop-a gdzie Boston Dynamics z grubym zapleczem finansowym pokazuje, że rzeczywistość leży i kwiczy 🙂.
  8. Myślałem, że liczniki w układach FPGA będzie trzeba budować na pojedynczych bramkach 🙂
  9. Też się nie spodziewałem tego kursu, tym bardziej, że w ankiecie wygrywał jakiś rosberyPi :/ . Na szczęście o to jest 🙂 Nie wiem czy skorzystam praktycznie ze względu na brak czasu, lecz na pewno będę go namiętnie pochłaniał 🙂
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.