Skocz do zawartości

[Zawody] Leś-Tech 2012


Pomocna odpowiedź

W maju zeszłego roku grupa uczniów z ZS nr 1 we Wronkach wpadła na szalony pomysł. “Co gdyby sprowadzić robotyków i eSportowców z wielkich miast do nas, do małego miasteczka na skraju Puszczy Noteckiej?” Nikt z ich otoczenia nie wierzył w sukces, wszyscy powtarzali im: “dajcie sobie spokój”, ale oni powoli, skrupulatnie zaczęli wprowadzać plan w życie. I tak, przy pomocy ludzi z zewnątrz (tutaj muszę szczególnie podziękować p. Mirkowi Czerwińskiemu, Wojtkowi Błauciakowi i Damianowi Szymańskiemu) udało się zorganizować pierwszą edycję Otwartego Turnieju eSportu i Robotyki Amatorskiej Leś-Tech!

Impreza okazała się sukcesem, dopisali nawet robotycy, o których najbardziej się martwiliśmy. Z tego powodu nie mogliśmy podjąć decyzji innej niż organizacja drugiej edycji turnieju.

Panie i Panowie, mam zaszczyt zaprosić na II Otwarty Turniej eSportu i Robotyki Amatorskiej Leś-Tech 2012, który odbędzie się 02.06.2012r. od godz. 9:00, w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 we Wronkach (ul. Leśna 17, 64-510 Wronki). Tym razem nauczeni doświadczeniem zorganizujemy jeszcze lepszą imprezę.

W planach konkurencje dla graczy:

-FIFA 12 na Xbox360

-Tekken 6 na Xbox360

-Counter Strike 1.6 na PC

-Need for Speed Most Wanted na PC

oraz co oczywiście najważniejsze dla konstruktorów:

-Minisumo

-Linefollower

Wszystkim przybyłym zapewniamy zimny bufet (bułki, napoje itp.) oraz niepowtarzalną atmosferę 🙂

Szczegóły, regulamin i formularz rejestracyjny dostępny na naszej stronie internetowej: http://www.les-tech.pl

Po najświeższe aktualności zapraszam na nasz fanpage na fb: http://www.facebook.com/lestechwronki

Wiadomość dostarczona przez organizatora Leś-Tech 2012

logo_pelne_biale9.jpg

Link do komentarza
Share on other sites

Szkoda, że informacje pojawiają się ze względnie małym wyprzedzeniem (względem samych zawodów). Brałem pod uwagę wybranie się na Leś-tech, ale długo było o nich cicho, a teraz niespodziewanie 2 tyg. przed zawodami ogłoszenie. Jest możliwy jakiś sprawny dojazd z Poznania inny, niż samochód ? 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Z Poznania jest wręcz idealne połączenie pociągiem (w zasadzie lepsze niż samochodem) 🙂

W tą sobotę pociągi jadą (z dworca Poznań Główny) o 6:48 i 8:21, ten drugi przyjeżdża wprawdzie dopiero o 9:05, ale i tak zawody nie zaczną się przed 10:00. Z dworca we Wronkach na halę jest 15min spokojnym spacerkiem, jeżeli znajdą się chętni, którzy się wcześniej zapowiedzą, to mogę wysłać kogoś na dworzec, żeby odebrał i odprowadził. Ew. można podjechać autobusem (rozkład: http://nasz-bus.pl/rozklad-sobota.html to jest przejazd z przystanku Dworcowa na Leśna, cena 1,9zł)

Info tak jak pisał Treker było w kalendarzu, na głównej nie pojawiła się wcześniej informacja bo chcieliśmy zachować chronologię wpisów (CybAirBot jest wcześniej).

Pozdrawiam i zapraszam 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Jeśli wpis w kalendarzu był już dawno to przepraszam, ale go nie zauważyłem ( jak dawno ? ). Co można robić na miejscu, gdy jadąc o 6.48 będzie prawie 2h czekania na miejscu ? 🙂 W regulaminie FTL jest mowa o zakrętach pod kątem mniejszym, niż 90 stopni ( nie chodziło i większy kąt ? ). Od pewnego czasu zaglądałem na waszą stronę... chyba z miesiąc temu logo zmieniło się na 2012, później już nawet ruszyła rejestracja, ale dalej nie było jasno widocznej daty zawodów 😋. Do kiedy trwa rejestracja ? Mam nadzieje, że jak najdłużej, bo wolałbym podjąć decyzję jak najpóźniej w takich okolicznościach.

Link do komentarza
Share on other sites

Co można robić na miejscu, gdy jadąc o 6.48 będzie prawie 2h czekania na miejscu ?
Wziąć sobie drugiego robota w częściach i bez programu - roboty nie zabraknie.

__________

Komentarz dodany przez: Treker

Popraw podpis. Czerwony kolor przeznaczony jest dla moderatorów.

Link do komentarza
Share on other sites

Co można robić na miejscu, gdy jadąc o 6.48 będzie prawie 2h czekania na miejscu ?
Wziąć sobie drugiego robota w częściach i bez programu - roboty nie zabraknie.

Albo pozwiedzać Wronki 😋

Link do komentarza
Share on other sites

Co można robić na miejscu, gdy jadąc o 6.48 będzie prawie 2h czekania na miejscu ?

Hmm, zalezy co kto lubi. Wronki o tej godzinie w sobotę to przyciągają głównie pobliskimi lasami 🙂

Ale przyjeżdżając tym pociągiem jest się na miejscu przed 8, czyli jest raczej koło godziny z groszem wolnego czasu. Hala już na pewno będzie wtedy otwarta.

później już nawet ruszyła rejestracja, ale dalej nie było jasno widocznej daty zawodów

Hahaha, faktycznie moje przeoczenie. Data jest wszędzie na fb (swoją drogą zapraszam na fanpage: facebook.com/lestechwronki) i w niektórych aktualnościach na stronie, ale nie ma jej w nagłówku na stronie, a miała tam być 🙂 jak złapię grafika to to poprawimy.

Do kiedy trwa rejestracja ? Mam nadzieje, że jak najdłużej, bo wolałbym podjąć decyzję jak najpóźniej w takich okolicznościach.

Do 01.06.12r.

Link do komentarza
Share on other sites

W regulaminie dostęp do hali był od 9.00 stąd me pytania. W takim razie być może przyjadę do was 🙂. Może spotkam na Cybair kogoś, kto też wybierałby się tam z Poznania. Proszę też, by za rok bardziej to nagłośnić z większym wyprzedzeniem ( albo chociażby potwierdzić przybliżony termin). Argument o zachowaniu chronologii trochę niewystarczający wg mnie 😋. Jak by nie było robotyka nie jest jeszcze dość mocno popularna w Polsce i większe wyprzedzenie czasowe sprzyja lepszym przygotowaniem zawodników i frekwencją.

Link do komentarza
Share on other sites

W regulaminie jest, że otwieramy halę o 9 żeby mi się nie zlazła setka graczy, jak jeszcze nie wszystko będzie gotowe. Paru robotyków na pewno nie będzie w tym czasie przeszkadzać 🙂

W tym roku tak późno ustaliliśmy termin bo były z tym problemy. Z jednej strony matury i egzaminy zawodowe, majówka z drugiej Euro. Długo szukaliśmy "okienka".

Link do komentarza
Share on other sites

Na pewno będziemy 😃 Rok temu bardzo mi się podobało mimo niedociągnięć (np. ringi hehhehe), ale klimat był boski. Oby w tym roku było równie dobrze 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Przypominam o trwającej rejestracji na Leś-Tech 2012. Kto się wybiera na ostatnią imprezę z robotami w tym roku akademickim?

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.