Skocz do zawartości

[Autodesk Inventor] Kurs - chętni?


Luuke

Czy jesteś zainteresowany kursem Inventora?  

26 użytkowników zagłosowało

Wyniki głosowania są ukryte!

Ankieta jest już zamknięta!


Pomocna odpowiedź

Założyłem temat w celu zorientowania się czy będzie zainteresowanie małym kursem Inventora. Mam za sobą pierwszą część kursu uczelnianego z tego programu, na następnym semestrze będę robił drugą część oraz zdawał egzamin na certyfikat Autodesk. Nie jestem jakimś profesjonalistą i wymiataczem, sam robię błędy, ale chciałbym coś zrobić w ramach forum więc mógłbym spróbować podzielić się wiedzą.

Pzdr,
Luuke

Link do komentarza
Share on other sites

Nie wiem po co pytasz. Jak nie dziś to jutro z pewnością pojawi się ktoś, kto chętnie skorzysta z kursu. Czym więcej tym lepiej.

Dodatkowo pisząc taki kurs często sami się wiele uczymy, bo żeby coś porządnie opisać musimy dokładnie zapoznać się z tematem - szybko znajdziesz miejsca, gdzie nie do końca jesteś pewien swojej wiedzy.

Link do komentarza
Share on other sites

Nie wiem po co pytasz. Jak nie dziś to jutro z pewnością pojawi się ktoś, kto chętnie skorzysta z kursu. Czym więcej tym lepiej.

Dodatkowo pisząc taki kurs często sami się wiele uczymy, bo żeby coś porządnie opisać musimy dokładnie zapoznać się z tematem - szybko znajdziesz miejsca, gdzie nie do końca jesteś pewien swojej wiedzy.

Przyznaję, masz rację 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Na Forbocie miało początkowo z tego co pamiętam iść osobno 🙂

No ale jak widać chyba jednak nie będzie kontynuacji na Forbocie dlatego zacznę swój kurs od początku 🙂 Początek nie będzie się zbytnio różnił, prawdopodobnie dodam trochę opisu opcji ułatwiających modelowanie, kwestię wygodnego przesuwania, przybliżania, obracania kamery oraz dość ważne wg mnie wiązanie elementów i wymiarów podczas szkicowania, które czasem może zapobiec nieprzyjemnym sytuacjom w dalszym modelowaniu.

Ale to jak już będę miał wszystko pozaliczane na ten semestr, mam nadzieję temat sesji będzie zamknięty już we wtorek 😋

Link do komentarza
Share on other sites

Szkoda tylko że ja się od razu zgubiłem na tej stronie, i nie wiem jak pobrać program ?

Jeżeli jest to wersja dla studentów, to rodzi się pytanie czy nie trzeba mieć konta studenckiego ? Jeżeli tak to dla mnie nieosiągalne, nie pójdę specjalnie na studia żeby sobie program ściągnąć.

Dla czego jestem za NIE ?. Bo znam problem z czasów kiedy jeszcze byłem uczniem, wtedy modny był AutoCad 14 bodaj. Co to powodowało ? Że był piracony na skalę przemysłową, bo jest logiczne że nikt do użytku domowego nie kupi programu za kilka tysięcy złotych, tylko ściągnie go z torrentów.

Obawiam się że i w tym przypadku, po pojawieniu się kursu zacznie się podobna praktyka, szczególnie jak program w wersji darmowej jest dystrybuawany na jakiś specjalnych zasadach.

A przecież nie o to chodzi.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.