Skocz do zawartości

Muzyka która dodaje energii!!


hungrydevil

Pomocna odpowiedź

dziś niedziela odpowiedni dzień aby naładować AKU na cały przyszły tydzień😃

chciałbym poznać gusty muzyczne użytkowników forum. moja propozycja nuty która motywuje do pracy to np. zespół z OPOLA East West Rockers chłopaki robią kawał dobrej roboty posłuchajcie sami

Link do komentarza
Share on other sites

Akurat w tej chwili sączy mi się z głośników Modest Mouse - mocno specyficzna muzyka ale strasznie mi podchodzi. A tak to słucham w sumie po kolei co mi wpadnie do ucha i pasuje - Franz Ferdinand, Muse, ale i tak najwyższe miejsce ma Queen, potem Kult i wyżej wspomniany Modest Mouse.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

W takim razie i ja się pochwalę 😉 Nie gustuję w muzyce takiej jak moi poprzednicy. Słucham polskiego Rapu, czasami zagranicznego. Czasami także Electro-House i Techno (ale to tylko okazyjnie). Co do wykonawców to na pierwszym miejscu Molesta Ewenement, na drugim Włodi (członek Molesty, ale wykonywał również własne albumy), na trzecim Hemp Gru 😃

Jeśli chodzi o albumy to:

1) Nigdy nie Mów Nigdy (Molesta Ewenement)

2) W... (Włodi)

3) Droga (Hemp Gru)

*4) Jedność (Hemp Gru)

Mam nadzieję, że nie jestem jedyny, który gustuje w czarnych klimatach 😉

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Hmm... Trzeciego Wymiaru kiedyś słuchałem, ale to jak wyszedł album Złodzieje Czasu 😉 Najbardziej podobało mi się Złap za Broń, ale też nie był to sam hip-hop 😉 Przerzuciłem się na "cięższy" rap 😃 Jak kto woli 😉 Ogólnie jak wyszli Złodzieje Czasu (był to chyba lipiec 2009) to brzmiało to bardzo fajnie 🤣

Link do komentarza
Share on other sites

ja mam tak samo jak Bobby nie ma gatunku który by mi się nie podobał co najwyżej są takie piosenki. od muzyki poważnej po metal wszystko jestem w stanie słuchać HIP-HOP również gości w mych głośnikach:D miałbym prośbę jeśli podajecie wykonawców to wyszukujcie takich mniej znanych bo np. Queen to standard nie wiem jak komuś mogło by się to nie podobać?? a Modest Mouse nie znałem wcześniej (a szkoda)🙂

najchętniej zasypał bym Was wszystkimi kawałkami co mi się podobają ale aby to miało sens będę co jakiś czas podsyłał moje największe perełki 😃 takie jak ta

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Tak w temacie rapu - Fokus, LUC, Rahim, Abradab, Joka (no i Magik oczywiście, PFK/K44) - tyle mi wystarczy. Kalibra i PFK darzę szczególną sympatią, w końcu jestem z Katowic 🙂. Do LUCa jakoś ostatnio się przekonałem, nigdy wcześniej go nie słuchałem, ale natknąłem się na kawałek "Kto jest ostatni" z dabem. A, no i wykraczając troche poza hiphop - Gutek (Indios Bravos/Mustafarai).

ED. Tak mi się też przypomniało - polecam przesłuchać Jelonka (barock na przykład).

Link do komentarza
Share on other sites

Ja słucham dosyć dużo muzyki, ale gatunek w większości zależy od zachcianki i humoru. Od hip hopu (Rahim, Paktofonika, Kaliber 44, Słoń) przez reagge (EWR, Dreadsquad, Bas Tajpna, Kacezet) po rock/metal (SOAD, Disturbed). Często mam też tak, że jedna piosenka wpadnie mi w ucho i mogę jej słuchać na okrągło przez tydzień 😋

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Jeśli chodzi o temat wątku - właśnie w głośnikach leci Unkle - Burn My Shadow, daje mi niezłego kopa 😉 I moje ostatnie odkrycie + trochę "inny" teledysk 🙂

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Ja generalnie słucham rocka, szczególnie grunge, klasyki i polskich zespołów. Inne rodzaje muzyki też nieraz mi się podobają, ale bardziej jako uzupełnienie playlisty. Zauważyłem, że inna muzyka na dłuższą metę mnie męczy.

Pora na kilka pioseneki:

Jimi Hendrix - wirtuoz gitary w jednym z najlepszych kawałków + solówki grane ustami, z gitarą na plecach itp

- świetny zespół w stylu Nirvany

- szkoda, że żona Cobaina stała się znana dzięki teorią spiskowym a nie muzyce

- świetne połączenie muzyki elektronicznej z góralskim folklorem

Przy okazji osobom lubiącym muzykę polecam portal http://www.lastfm.pl dzięki któremu można zapisywać historię odsłuchanych piosenek. Na jej podstawie można sprawdzać różne statystyki, otrzymywać propozycje podobnych wykonawców, generować radia na podstawie swojego gustu muzycznego, albo za pomocą tagów, porównywać gusty ze znajomymi i różne inne. Przy okazji jest to najlepszy portal społecznościowy jaki znam. Ma prosty layout, którego nie zmieniali od 2007 roku, zero spamu, jakiś głupich gierek czy quizów, a każda funkcjonalność jest przydatna.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

pieśń na niedzielę to z nowości

jako odgrzany kotlet polecam
mógłbym pisać i pisać co myślę o tych kawałkach ale na pewno os. do których trafi ta nuta sami na to wpadną więc szkoda mojego czasu:D
Link do komentarza
Share on other sites

Ja proponuję muzykę filmową,

najbardziej polecam następujące soundtracki:

The Rock (Twierdza), Piraci z Karaibów najbardziej polecam kawałek organowy ze skrzynki umarlaka, Władca pierścieni,

To pewnie większość kawałków Zimmera lubisz 😉 Ja też.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.