Skocz do zawartości

[Konkurs] Sumo Challenge 2011


bulibulibu

Pomocna odpowiedź

Serdecznie zapraszamy na czwartą edycję Ogólnopolskich Zawodów Robotów

SUMO CHALLENGE

która odbędzie się 5. listopada 2011 r. w Łodzi

Podobnie jak w latach poprzednich, impreza odbędzie się w nietypowej scenerii największego w Polsce centum handlu i rozrywki, jakim jest łódzka Manufaktura. W ramach zawodów przewidziano 7 konkurencji, w tym po raz pierwszy Micromouse.

Więcej informacji o zawodach na stronie www.sumochallenge.eu

Rejestracja jest bezpłatna i potrwa do 25. pażdziernika 2011.

Forbot.pl jest oficjalnym patronem medialnym zawodów.

W tym temacie (lub w korespondencji mailowej) proszę o wszelkie prośby, sugestie i pytania dotyczące zawodów - na wszystkie z nich postaram się odpowiedzieć. Do zobaczenia w Łodzi!

Zachęcamy również do odwiedzenia nas na facebooku:

http://www.facebook.com/pages/Sumo-Challenge/173641909377407

oraz serwisu youtube:

https://www.youtube.com/sumochallengelodz

W załączeniu plik pdf z podstawowymi informacjami o imprezie.

Tomasz Sudoł @ Organizatorzy SCh

Studenckie Koło Naukowe Robotyki SKaNeR

www.skaner.p.lodz.pl

skaner@p.lodz.pl

Sumo Challenge inf ver.0.9.pdf

sc.thumb.png.66e7c2027b1b5d98b0da8d4885171edb.png

Link do komentarza
Share on other sites

pawcio0928, spokojnie, aktualnie mamy problem z jakimś dowcipnisiem, ale Twoje i innych zgłoszenia są w systemie i myślę, że w poniedziałek dostaniesz potwierdzenie.

Barto, w obu przypadkach płyta wiórowa okleinowana. W LF trasy prawdopodobnie będą łączone z płytek 50 x 50 cm, ale być może się uda jednokawałkowo (materiał ten sam).

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

witam wszystkich po wakacyjnej przerwie 😃 takie wakacje napięte, że prace nad robocikami umarły śmiercią naturalną (na dzień dzisiejszy nie mam żadnego sprawnego robota ale do 5-tego zbuduje jakiś mały odział z wraków zeszłego sezonu i cosik nowego pewnie tysz:)). tak więc drżyjcie i spinajcie poślady błahahaha.

POZDRO600!

Link do komentarza
Share on other sites

Przypominam, że to już ostatnie dni rejestracji na Sumo Challenge! Jeszcze raz serdecznie zachęcam do udziału w zawodach i jak najszybszego zgłoszenia.

W pierwszym poście dodałem linki do naszych kont w serwisach społecznościowych oraz pdf z podstawowymi informacjami o zawodach (proszę o informacje co jeszcze powinno się w nim zawrzeć).

Pojawił się pierwszy filmik-animacja promująca zawody.

[ Dodano: 24-10-2011, 01:12 ]

Barto, nie lubię tego pytania. ale:

za wszystkie miejsca na podium będą statuetki (podobne do zeszłorocznych Zdjęcie, będą bony na zakupy w sklepach sponsorów: Lispol, Nettigo, Model-Fan (wszyscy zawodnicy otrzymają ponadto rabaty w wyżej wymienionych sklepach), zwycięzcy zdobędą bezpłatne prenumeraty EdW/EP/APA do wyboru, będą również 3 nagrody rzeczowe od firmy National Instruments oraz inne gadżety - nie mogę Ci udzielić dokładniejszych informacji, bo nie zajmowałem się tym. Oczywiście wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy i identyfikatory, a do tego gadżety min. od forbota i licencje Lab View oraz "skromny poczęstunek".

Mimo wszystko mam nadzieję, że najważniejsze dla zawodników są jednak dobra zabawa i współzawodnictwo...

Link do komentarza
Share on other sites

zamówienia złożone, przesyłki w drodze (niestety długo idą🙁), projekty zakończone więc OGIEŃ!! odpalam dziś frezarkę, NIECH SIĘ SYPIĄ WIÓRY:D na walnym zgromadzeniu GROM'u ustaliśmy, że jesteśmy w stanie wystawić 9 robotów, więc oddział, to może przesadnie napisane, ale MAŁA GRUPKA OPERACYJNA JEST:) stan na dziś 1 ukończony robot, reszta w fazie realizacji lub projektowej. tak więc Barto znów pewnie będziesz nas bluzgał, że składamy roboty zamiast walczyć🙂 ale i tak jedziemy do ŁODZI z nadzieją na zgotowanie przeciwnikom poGROMu 😃

Link do komentarza
Share on other sites

hungrydevil nie przypominam sobie ani jednego niecenzuralnego słowa żeby padło we Wronkach 😋. BTW może zrobicie jakiś reality show przy takiej produkcji 😃 . A tak bardziej na poważnie to wiesz, że wam dobrze życzę, bo sami to przerabialiśmy wcześniej 🙂- a że troche pohałasujecie to cóż.

Na podium są tylko 3 miejsca- po co wam aż 9 robotów 🙂

W razie czego to my na miejscu będziemy dużo wcześniej (pociąg). Jakie macie plany? Może się wcześniej zgadamy?

Bobby- powiem krótko. Łatwo skóry nie oddamy. Czekamy na wspólną walkę.

P.S. Oby jak najpóźniej 😋

Link do komentarza
Share on other sites

@KD93 dobra drobny cwaniaczku rękawica podjęta:) młahaha

@Barto liczymy na to, że wszystkie 9 trafią do jednej grupy i uda się wejść do finału a potem wiadomo 3 szybkie falstarty i podium w kieszeni:D co do planów zdzwonimy się bo na razie nie wybiegałem myślami tak daleko.

posiedziałem dziś 14h nad jedną konstrukcją z 1,5kg 10*10*2cm klocka stali zrobiłem 0,4kg, pięknie wyszła (kopia slayer'a i nugget'sa)😃

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.