Skocz do zawartości

Electropark - opinie, kod rabatowy


Pomocna odpowiedź

Witam...

Jestem nowy na forum, ale już co nieco czytałem o elektronice więc trzeba teraz przenieść wiedzę na płytki. Wraz z kumplem poszukaliśmy trochę sklepów z elektroniką w pobliżu i znaleźliśmy kilka, ale stwierdziliśmy, że są one dość drogie jak na większe zakupy... Tak więc wszedłem na reklamę z diody która prowadziła do sklepu electropark (siedziba we Wrocławiu, ale jest też wysyłka) - aktualnie strona sklepu jest w remoncie, ale może ktoś już tam kupował. Jak jest z czasem oczekiwania na towar? Czy są może jakieś kody rabatowe dla użytkowników tego forum? Ew. jeśli ktoś zna sklep wysyłkowy gdzie można kupić Atmegi, NE555, jakiś programator AVR i inne podstawowe rzeczy jak rezystory, kondensatory itp. to może napisać na PW czy tutaj w temacie 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Polecam lispol.pl wysyłka pocztą polską idzie dwa dni mają bardzo fajne zesatwy rezystorów i kondensatorów. Większość rzeczy u nich dostaniesz ale programatora nie mają natomiast posiadają wszystkie części aby taki złożyć. Sam tak zrobiłem

Link do komentarza
Share on other sites

Ja też mogę polecić Lispol, ceny są niskie + tania wysyłka. Mają konto na Allegro, jak kto woli (użytkownik "lisiu"). Jedyny mankament, to wciąż skromna oferta podzespołów, no ale jak się buduje coś bez zbytnich udziwnień, to w zupełności wystarczy.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Promocja w ElectroPark.

RABAT 10%!

Na każde zamówienie złożone 1 czerwca 2011r. otrzymują Państwo od nas prezent! 10% rabatu. Promocja ważna tylko 24h! Szczegóły na stronie.

Zapraszamy do zakupów.

Link do komentarza
Share on other sites

Też mogę polecić. Już 3 zamówienia poszły i wszystkie bez żadnego problemu (jutro pewnie dojdzie to ostatnie), ale muszę jeszcze coś dla kumpla zamówić tak więc pytanie, czy będą teraz dostępne jakieś rabaty? 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.