Skocz do zawartości

Nowe gadżety


Treker

Pomocna odpowiedź

Powoli staram się analizować ankietę, który wypełnialiście kilka m-c temu. Między innymi pojawiło się tam pytanie o gadżety Diody. Zgodnie z kolejnością zdobytych głosów zamówiłem długopisy, kalendarzyki, naklejki oraz koszulki z własnym nickiem. Teraz nadszedł czas na kolejne zakupy, dlatego wczoraj kurier przyniósł mi małe bloczki z kartkami.

Czekam na komentarze i pomysły na kolejne gadżety 😉

Wesołych Świąt.

Link do komentarza
Share on other sites

Inne gadżety: breloczki, pendrivy, śrubokręty, podkładki pod myszkę, naklejki na laptopa (takie duże, które nakleja się z tyłu matrycy), fajne były by też bloczki w formacie A4.

Link do komentarza
Share on other sites

Śrubokręty bez przesady, bo jakby były słabe to by były nieużywane, a jakby były mocne to byłyby drogie. Natomiast pendrive'y i breloki sa świetnym pomysłem. Dobrym pomysłem są breloki ze wskaźnikiem laserowym albo latarką, ale takie są juz nieco droższe (chociaż w cenie podobnej do penów).

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

naklejki na laptopa (takie duże, które nakleja się z tyłu matrycy)

Świetny pomysł!

A pendrive'y to słaby pomysł... statystyczny człowiek (użytkownik diody) posiada więcej niż jednego pendrive'a 😉 więc taki gadżet byłby rzadko używany... tym bardziej, że pojemność nie byłaby zbyt wysoka (2GB max pewnie). Ja osobiście chciałbym mieć smycz diody, najlepiej taką trochę porządniejszą.

Link do komentarza
Share on other sites

Pomysł ciekawy, ale każdy laptop jest inny więc raczej moglibyśmy przygotować chyba wzory i znaleźć sprawdzoną firmę, która by wykonywało tanie naklejki na indywidualne zamówienia (tak jak koszulki), po drugie nie ma chyba wielu aż tak chętnych do oklejania swoich laptopów 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Ja to bym chętnie nakleił jakąkolwiek naklejkę, niestety obudowa mojego lapa jest mocno sfatygowana i staram się to ukrywać jak mogę, już jest dość potężnie oklejony wszelkimi naklejkami.

Link do komentarza
Share on other sites

Witam.

Co do naklejek to ostatnio widzę coraz więcej oklejonych lapków.

jakby ta naklejka była jakaś fajna to sam bym się zastanawiał

dosyć mocno... 😉

Pendrivy zgadzam się z TIMONkiem, że przeciętny użytkownik diody ma ich sporo

dlatego przeszedłem na sposób, i mam swoje podzielone w miarę tematycznie

np. praca, sterowniki, elektronika i programowanie...

Niestety 3/6 wyglądają identycznie więc czasem mylę się.

Taki z logo diody na pewno by się wyróżniał...

A co do smyczy - nie znoszę ich - mam w szafie sporo przeróżnych

i jak potrzebuję jakieś zapięcie do czegoś (np. brelok do kluczy)

to wycinam z którejś smyczy.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Share on other sites

Pendrive to ciekawy pomysł, jednak jest to zdecydowanie najdroższy gadżet jaki mogliście wynaleźć, ponieważ przy tak małej ilości jaka jest potrzebna dla nas koszty są znaczne, np przy zamówieniu 50szt. trzeba się liczyć z kwotą rzędu 1800zł - musielibyśmy jeszcze trochę reklam się naoglądać, jeśli Dioda miałaby to sfinansować 😃

Chyba, że mówimy o akcji takiej jak z koszulkami, wtedy pewnie coś udałoby się zrobić, tylko pewnie znowu byłoby tak samo, że chętnych 50-60, a jak doszło do płacenia/zamawiania to mamy 20 chętnych łącznie :/ Trochę tak głupio negocjować ceny na 50+, a później składać zamówienia na 5 czy na 8 sztuk...

Link do komentarza
Share on other sites

Co do smyczy, nie wiem jak inni ale ja na co dzień smyczy nie noszę, pomimo tego że jakimś cudem mam ich całą szufladę, bo

a) jest to dla mnie niewygodne

b) jest to według mnie niebezpieczne

c) nawet jakbym chciał to nie mam gdzie w nich łazić

Natomiast na zawodach i tak najczęściej dostajemy smycze od organizatorów, koszulki ok, ale jak będziemy każdą rzecz jaką dostajemy od organizatora zawodów wymianiać na "diodową" to niestety będziemy potęgować sytuacje w stylu "oni muszą się czepiać, są z diody". lepiej się reklamować w jakiś inny oryginalny sposób, żeby nie kolidowało to z innymi reklamującymi się.

Pendrive z logo diody, myślę że fajne, gorzej z ceną, a skoro ciężko jest zebrać po 5 osób na zamówienia koszulek to ile osób będzie chciało pendrive? Ja proponowałem metalowe przypinki, bo nie na każde imprezy można się wybrać w koszulce, a małą metalową spinkę z literką "d" można wpiąć do klapy garnituru bez większych przeszkód, z tym że okazało się że to nie jest takie tanie i musiało by się znaleźć dużo zainteresowanych osób.

Może breloczki jakieś? Popularny gadżet, można wpiąć do kluczy, pendriva i w dużo innych miejsc i duży wybór wzorów a w związku z tym cen.

Link do komentarza
Share on other sites

Ja proponowałem metalowe przypinki, bo nie na każde imprezy można się wybrać w koszulce, a małą metalową spinkę z literką "d" można wpiąć do klapy garnituru bez większych przeszkód, z tym że okazało się że to nie jest takie tanie i musiało by się znaleźć dużo zainteresowanych osób.

Z tym, że forma reklamy jest to bardzo mizerna, niestety, po wpisaniu w google "D", nigdzie nie widzę Diody, co innego, jeśli mamy gdzieś indziej jeszcze takie logo (moglibyście się czepić naklejki na Nuggecie, ale miałem jeszcze koszulkę 🙂 ), i tam napisany adres/samo dioda (po wpisaniu "dioda", Dioda jest na 2gim miejscu).

Link do komentarza
Share on other sites

Popieram breloczki. W kształcie robocika z diodowymi oczkami 😃

W sumie naklejki, długopisy, koszulki są OK, pendrivy fajne, ale drogie, smycze raczej mało przydatne. Co więcej...? Może jakieś wskaźniki laserowe 🙂 ?

Link do komentarza
Share on other sites

Telefony, telewizory, lodówki, samochody i jachty 😃 No bo w sumie takie gadżety powinny spełniać podstawowe kryteria:

a) powinny to być przedmioty z których się korzysta na co dzień i nie przeszkadzają jakieś symbole czy napisy

b) najlepiej jakby były tanie

c) dla forum najlepiej jakby były to rzeczy na które się zwraca uwagę

I nie wpada mi póki co do głowy nic innego oprócz breloczków.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.