Skocz do zawartości

[Bascom] Jaki programator ?


0mt0

Pomocna odpowiedź

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia, ( 😅 ) chciałbym sobie kupić programator. Nie może być za drogi ale musi być też dobry. Jestem w stanie wydać maskymalnie 200zł z hakiem. Powinnien być, że tak powiem "kompatybilny" z kursem bascoma (z tym kursem). Dobrze by było aby miał port USB ale nie jest to konieczne.

Nie chce od razu programować rzeczy dla NASA, a więc nie musi być wypasiony w kosmos ale chciałbym żeby np. można w nim było zaprogramować "mózg" do robota z wyświetlaczem LED, Linefollowera i ogólnie takie proste i popularne roboty, np. diodki mrugające w określonej kolejności i odstępach czasowych (np. nadające morsem ^^) itd.

Prosze o porade i z góry dziękuje,
0mt0

[ Dodano: 02 Paź 10 11:44 ]

aa i niedługo będe na swoim komputerze i powiem czy BASCOM AVR mi w końcu działa czy nie 😉

PS teraz nie mogę bo kuzynka wróciła z imprezy i tam śpi ^^

[ Dodano: 02 Paź 10 11:49 ]

A i zapomniałem dodać jestem, bardzo, ale to bardzo początkujący 😅

Link do komentarza
Share on other sites

Dzięki - Piwo, pomógł

Aż się dziwie że tak tanio (dotychczas programatory z którymi się potkałem kosztowały 100-5 000zł)

i do końca tego ne rozumiem dlaczego niektóre są mega drogie 800zł a nie które mega tanie 15 zł

[ Dodano: 02 Paź 10 12:08 ]

Kurde, zapomniałem dodać kompatybilny z windowsem 7 64 bit

Link do komentarza
Share on other sites

Ja mam Windowsa 7 64bit używam programator AVRPROG USB v2 firmy And-tech www.and-tech.pl (nie jest to reklama) używam już go od roku i jeszcze ani razu mnie nie zawiódł 😮 Serdecznie polecam 😉

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

(USBasp odradzam - sprawia problemy).

sprawia problemy bo obslugiwany jest przez avrdude, natomiast jak sie zmodyfikuje soft do niego i doda kompatybilnosc z stk500 to dziala wysmienicie 🙂 nawet w avrstudio 😉

tak ja mam i zadowolony jestem, a dodam jeszcze ze programator sam robilem i drogo nie wyszlo 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

[ Dodano: 02 Paź 10 11:44 ]

aa i niedługo będe na swoim komputerze i powiem czy BASCOM AVR mi w końcu działa czy nie 😉

zrób jak napisałem w innym twoim temacie i zobaczymy 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Anonim
Ten temat został zamknięty.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.