Skocz do zawartości

[Konkurs] GŁOSOWANIE - Proxxon FBS 240/E - #10 - Wyzwanie świąteczne


Treker

Wybieram zgłoszenie użytkownika:  

63 użytkowników zagłosowało

Wyniki głosowania są ukryte!

Ankieta jest już zamknięta!


Pomocna odpowiedź

Rozpoczynamy głosowanie w X edycji konkursu organizowanego razem, ze SwiatNarzedzi.pl, w którym do wygrania są narzędzia Proxxona FBS 240/E. Moja recenzja nagród dostępna jest na blogu w artykule: Zestaw dla robotyka – Proxxon + statyw wiertarski + imadło.

Tym razem zadaniem konkursowym było przygotowania robota do Świąt lub Nowego Roku! Więcej na ten temat można znaleźć w osobnym artykule na blogu, a wszystkie zgłoszenia dostępne są w tym temacie na forum.

W celu wyłonienia zwycięzcy uruchomiona została ankieta (dostępna powyżej). Każdy zalogowanych użytkownik może oddać maksymalnie 2 głosy (ankieta wielokrotnego wyboru). Dozwolone są głosy na siebie. Głosowanie trwa do 07.01 (włącznie do godziny ~21). Zastrzegam prawo do weryfikacji głosów i usunięcia tych, które zostaną zdobyte w podejrzany sposób.

Link do komentarza
Share on other sites

Zastanawia mnie dlaczego głosujący nie wykorzystują wszystkich głosów? Na 16 głosowań - tylko 25 głosów (zamiast 32) W sumie nagroda tylko za 1 miejsce, ale myślę, że pozostałym byłoby przyjemnie widzieć na liczniku tych parę cyferek 😉 Pozdro dla uczestników konkursu i głosujących 🙂

Nie wiem jak inni, ale ja oddałem tylko jeden głos, bo uważam, że jedno ze zgłoszeń się wyróżnia spośród pozostałych i niesprawiedliwie z mojej strony byłoby dawać taki sam głos na jakieś inne.

Link do komentarza
Share on other sites

hob_bit, głosowanie jest sprawą każdego użytkownika i nie ma co rozliczać osób z tego, co robią ze swoimi głosami. Ja jestem wdzięczny każdemu, który odda jakikolwiek głos, bo pokazuje, że jest zaangażowany w działalność Forbota 🙂

PS Nowa edycja ruszy jutro, bo dziś i tak z tego, co widzę jeszcze chyba czytelnicy odpoczywają po zabawie noworocznej!

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Dziękuję za oddane głosy! Aktualnie robot odmówił posłuszeństwa, ale jak doprowadzę go do ładu to nagranie covera Queen będzie jego pierwszym zadaniem 😃

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.