Skocz do zawartości

RobotChallenge 2015 - rejestracja ruszyła!


Komentator

Pomocna odpowiedź

html_mig_img
Ruszyły zapisy do kolejnej edycji największych w Europie zawodów robotów. Już od 2004 roku konstruktorzy z całego świata przyjeżdżają na wiosnę do Wiednia, aby sprawdzić swoje roboty w jednej z wielu konkurencji.Ruszyły zapisy do kolejnej edycji. Zmianie uległy niektóre regulaminy!

UWAGA, to tylko wstęp! Dalsza część artykułu dostępna jest na blogu.

Przeczytaj całość »

Poniżej znajdują się komentarze powiązane z tym wpisem.

Link do komentarza
Share on other sites

Na zawodach w Wiedniu jeszcze nie byłem - nie mogę się doszukać informacji jak naliczana jest ta opłata. Od każdego robota, od każdej osoby w drużynie czy jest to jednorazowa opłata na całą drużynę?

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

grip_rz, przegięcie, ale impreza z dużym rozmachem - bardzo dużo sprzętu mają: telewizory, kamery, scena. Całość znajduje się w auli, która nie wygląda jakby można było ją tanio wynająć 🙂 Ogólnie całość robi wrażenie, chociaż ostatnie edycja mi się nie podoba.

Link do komentarza
Share on other sites

Miejmy nadzieję, że rzeczywiście tym razem będą dwa osobne tory dla "zwykłych" LFów, oraz tych zbudowanych z klocków LEGO... Godzina czekania w kolejce na przejazd to trochę zbyt dużo 😖 Uważam także, że przy tak wysokich opłatach wpisowych nagrody powinny być znacznie atrakcyjniejsze 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Uważam także, że przy tak wysokich opłatach wpisowych nagrody powinny być znacznie atrakcyjniejsze

Atrakcyjniejsze od "niczego"? Ja bym w sumie wolał jakąś integracje oficjalną w sobotę wieczorem 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

W takim wypadku proponowałbym wysyłać maile z zapytaniem do organizatorów. Jeśli sporo osób wyśle pytanie o drugą trasę, dodając, że w przeciwnym wypadku zrezygnuje z udziału (lub coś w podobnym tonie). To będziemy mieli większą siłę przebicia...

Link do komentarza
Share on other sites

Rok temu sporo osób było w hotelu organizowanym przez organizatorów. Poza śniadaniem (kto pił sok, ten wie o czym mówię) było ok 🙂

W poprzednich edycjach nocowałem sieci Woombat Hostel's. Tanio nie jest, ale warunki bardzo fajne 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.