Skocz do zawartości

Lista małych zmian na Forbocie


Treker

Pomocna odpowiedź

W planach mam sporo prac nad diodą nie chcę do każdej zmiany zakładać nowego tematu z opisem, więc będę tutaj powoli dodawał co zostało zmienione/poprawione.

Liczę na komentarze 😉

Lista:

  • Po wysłaniu obrazka na serwer, pola z kodami BBcode i HTML, automatycznie zaznaczają swoją treść po kliknięciu
  • Wyróżnione pole do głosowania na roboty (w widoku tematu)
  • Do regulaminu pkt.3 dodany został nowy podpunkt:
  • p) dodatkowo w dziale "Nasze sukcesy" przy zakładaniu tematu obowiązkowo należy wybrać TAG (z listy rozwijanej na lewo od miejsca na tytuł tematu), który określi typ opisywanej konstrukcji. Jako załącznik należy dodać zdjęcie prezentujące całego robota (będzie ono widoczne na stronie głównej i w katalogu robotów). Pierwsze 500 znaków opisu, powinno zawierać zwięzły opis robota oraz nie może zawierać żadnych zdjęć
  • Trwa edycja listy ważnych tematów
Link do komentarza
Share on other sites

• w prawym górnym rogu nagłówka dodałem ikonkę prowadząca do katalogu robotów

• uporządkowałem linki na portalu

• do stron partnerskich dołączyły dwie strony: isaa.pl oraz mechatronika.eu

Link do komentarza
Share on other sites

• zmiana formatu dat, jeśli wiadomość została wysłana poniżej jednej godziny temu, zamiast zobaczyć np "Wysłany: 05 09 2010r 10:22", zobaczycie "Wysłany: 1 minute temu"

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Mam jedno ale co do sortowania konstrukcji na stronie głównej. Bardzo mnie to drażni że nie są one sortowane po dacie dodania pierwszego postu, tylko po dacie dodania ostatniego postu. Powoduje to zamęt ponieważ często zdarza się tak że nagle konstrukcja sprzed miesiąca wyprzedza tą z zeszłego tygodnia. Po za tym wszystko jest i tak dużo lepiej niż na innych forach np. to wygodne rozwijane menu u góry.

Link do komentarza
Share on other sites

Ale z drugiej strony powoduje to pewną rotację pomiędzy konstrukcjami. Wszystko ma swoje wady i zalety, dla nas użytkowników może być to drażniące, ale dla "oglądaczy" jest pewnie ciekawsze.

Link do komentarza
Share on other sites

pawlu10, sortowanie konstrukcji na stronie głównej według daty ostatniej wiadomości podyktowane jest stosunkowo rzadką publikacją nowych konstrukcji oraz projektów. Jak tylko intensywność ta ulegnie zwiększeniu, to tematy będą sortowane według daty ich wysłania.

Link do komentarza
Share on other sites

• dodanie nowych kursów do nagłówka

• poprawa błędów wyświetlania nagłówka i części forum pod IE

• zmiana wyświetleń tematów na portalu, dodano etykiety (robot, projekt, ogłoszenie), zmieniono układ danych takich jak autor i tytuł tematu

Link do komentarza
Share on other sites

• w nagłówku automatycznie pojawiają się informacje o dwóch najbliższych imprezach związanych z robotyką

• trwa walka z wirusem, który przewraca nasze logo 😉

Link do komentarza
Share on other sites

• W nagłówku pojawiają się dłuższe części tematów newsów

• Zmniejszyłem maksymalną szerokość strony

• Zwalczyłem coś co mnie baaardzo denerwowało, od teraz nie da się napisać tematu z małej litery 😃

• Nad Tag'ami pojawiły się propozycje podobnych tematów do aktualnie przglądanego

Link do komentarza
Share on other sites

• Formularz oceniania robotów zamieniłem w małą wredną czerwoną ramkę w prawym dolnym rogu ekranu 😉 Może to sprawi, że więcej osób będzie oceniało konstrukcje.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.