Skocz do zawartości

Ostatnie problemy z serwerem


Treker

Pomocna odpowiedź

Dziękuję wszystkim za zgłaszanie błędów w funkcjonowaniu forum, które pojawiały się w ciągu ostatnich dni. Zdaje sobie z nich sprawę. 100% mojej "developerskiej" mocy poświęcam na naprawę problemu. Mam nadzieję, że niedługo już wszystko ustanie. Będę informował o dalszych postępach tutaj lub w ekstremalnie krytycznych sytuacjach na blogu (gdyby forum było niedostępne).

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Nikt nie pytała, a ja siedziałem cicho. Więc dla formalności - przenosiny dopiero przede mną. Możliwe, że uda mi się dokonać tego czynu w dniu dzisiejszym, zacznę pewnie koło północy 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Nie wiem czy to jest związane z przeniesieniem serwera ale nie widać u mnie całego interfejsu YouTube. Win10, Mozilla Firefox 44.0. Dodam, że występuje to na forum, na blogu normalnie widać.

Link do komentarza
Share on other sites

Okej, to napiszę to co napisałem na chatboxie jeszcze tutaj:

* Próba edytowania wiadomości w chatboxie wysypuje iframe z błędem (Firefox):

Błąd kodowania zawartości

Otwierana strona nie może zostać wyświetlona, ponieważ używa nieprawidłowych lub nieobsługiwanych metod kompresji.

* Strona chat nie działa:

Query: SELECT userID, userName, userRole, channel, UNIX_TIMESTAMP(dateTime) AS timeStamp, ip FROM treker_forbot.ajax_chat_online ORDER BY userName; Error-Report: SELECT command denied to user 'forbot_forJuuser'@'localhost' for table 'ajax_chat_online' Error-Code: 1142
Link do komentarza
Share on other sites

Nie wiem czy to jest związane z przeniesieniem serwera ale nie widać u mnie całego interfejsu YouTube. Win10, Mozilla Firefox 44.0. Dodam, że występuje to na forum, na blogu normalnie widać.

Obrazek

Ja mam tak samo od co najmniej miesiąca, i to nie tylko na forbocie. To raczej jest wina YouTuba.

Link do komentarza
Share on other sites

Chumanista, co nazywasz "chatboxem"?

Gelten, to raczej nie jest wina moich zmian. Nie udało mi się odtworzyć tego błędu u siebie 🙁

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.