Skocz do zawartości

[Konkurs] GŁOSOWANIE - Proxxon FBS 240/E - #11 - Projekt na Raspberry Pi


Wybieram projekt użytkownika  

50 użytkowników zagłosowało

Wyniki głosowania są ukryte!

Ankieta jest już zamknięta!


Pomocna odpowiedź

Rozpoczynamy głosowanie w XI edycji konkursu organizowanego razem, ze SwiatNarzedzi.pl, w którym do wygrania są narzędzia Proxxona FBS 240/E. Moja recenzja nagród dostępna jest na blogu w artykule: Zestaw dla robotyka – Proxxon + statyw wiertarski + imadło.

Tym razem zadaniem konkursowym było opisanie dowolnego projektu zbudowanego w oparciu o RaspberryPi! Więcej na ten temat można znaleźć w osobnym artykule na blogu, a wszystkie zgłoszenia dostępne są w tym temacie na forum.

W celu wyłonienia zwycięzcy uruchomiona została ankieta (dostępna powyżej). Każdy zalogowanych użytkownik może oddać maksymalnie 2 głosy (ankieta wielokrotnego wyboru). Dozwolone są głosy na siebie. Głosowanie trwa do 07.02 (włącznie do godziny ~21). Zastrzegam prawo do weryfikacji głosów i usunięcia tych, które zostaną zdobyte w podejrzany sposób.

Link do komentarza
Share on other sites

Głosowanie zakończone, teoretycznie mamy remis - jednak w praktyce wygrał Kaytec - gratulacje!

Niestety zgłoszenie deshipu pojawiło się w ankiecie przez przeoczenie, ponieważ jego wpis nie spełniał regulaminu konkursu (zbyt mała liczba znaków opisu). Sytuacja została wyjaśniona wcześniej z autorem wpisu, nie edytowaliśmy jednak ankiety, aby nie robić zbędnego zamieszania. Przy okazji deshipu mógł zobaczyć, jak oceniacie jego projekt 🙂 Wszystkim uczestnikom dziękuję za udział w konkursie, a zwycięzcę proszę o podanie danych do wysyłki na PW 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Gratuluję zwycięzcy, projekt naprawdę wymagał dużo pracy i uważam, że zasłużył. Dziękuję też wszystkim za oddane na mnie głosy. Bardzo mnie one cieszą. Niestety po raz kolejny nie doczytałem zasad, ale przynajmniej wziąłem udział w głosowaniu i mogę się chwalić, że się wam podobał mój robot.

Link do komentarza
Share on other sites

Dziękuje za wszystkie głosy. Polecam wszystkim przejrzenie prac konkursowych bo pokazuje to jak uniwersalne zastosowanie mają komputery jednopłytkowe takie jak RPI.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.